در خبرها نیامده بود که …

در خبرها نیامده بود که:

شهردار سابق و عضو فعلی شورای حل اختلاف دررود؛ درخت حدود بیست ساله ی مقابل در ورودی منزل خود را قطع نمود و برای پوشیده ماندن این عمل نادرست، محل قطع را با بتن پوشاند. در خصوص علت این اقدام  اطلاع دقیقی در دست نیست اما گفته می شود یکی از عوامل آن، تسهیل ورود و خروج خودرو شخصی به داخل منزل بوده است.البته در این رابطه باید توجه نمود که: اگر یک شهروند چنین عملی را مرتکب می شد به درستی با او برخورد «جدی» می شد، آیا شهرداری دررود برای حفاظت از فضای سبز شهر و جلوگیری از تکرار این عمل، اقدامی انجام خواهد داد؟

 در خبرها نیامده بود که:

رسانه ای شدن اقدام ارزشمند معلم نیشابوری که علی رغم مشکلات جسمی به دلیل درخواست اولیا و دانش آموزان در محل کار حضور یافته بود؛ واکنش منفی برخی مسئولان را به دنبال داشته است. گفته می شود احتمال زیر سوال رفتن نحوه ی مدیریت آقایان در این موضوع؛ علت این امر بوده است.

در خبرها نیامده بود که:

پرداخت عیدی غیر قانونی پنجاه میلیون ریالی شهردار به اعضای شورای شهر علاوه بر بازتاب منفی در افکار عمومی و رسانه ها؛  سبب حساسیت نهادهای نظارتی نیز شده است. نکته ی امیدوار کننده این که واکنش مثبت افکار عمومی  در خصوص برگشت این عیدی مشکوک از جانب برخی از اعضا است که نشان دهنده ی حساسیت مردم نسبت به تصمیمات و رفتارهای شورائیان است.

در خبرها نیامده بود که:

علی رغم مصوبه ی مهم شورای شهر در خصوص عدم تمدید قرارداد کسانی که بعد از سال ۱۳۹۲ (شروع به کارشورای جدید) در شهرداری شروع به کار نموده اند و نیز تاکیدهای فراوان شهردار مبنی بر: تراکم نیرو در شهرداری ، استخدام افراد یک روستا در شهرداری و اعلام این که یک سوم نیروهای شهرداری مازاد هستند؛ در روزهای های قبل از استیضاح  گویا شهردار برای جلب نظر برخی از اعضای شورا مبادرت به بکارگیری افراد جدید و احتمالا سفارشی؛ نموده است. سکوت اعضای شورا هم در خصوص رفتارعدم اجرا و حتی رفتار خلاف  آن! شایسته ی توجه است.

 در خبرها نیامده بود که:

علی رغم تصویب ایجاد کلانتری جدید در شهر نیشابور و اختصاص بودجه به آن از جانب وزارت کشور؛ شروع عملیات اجرایی این کلانتری به دلیل اختصاص نیافتن زمین مناسب با اما و اگر مواجه شده است.  گفتنی است با توجه به گسترش حاشیه نشینی و نیاز شدید نیشابور به ایجاد کلانتری جدید، قبلا شورا و شهرداری در خصوص واگذاری زمین قول مساعد داده بودند که تاکنون عملی نشده است.

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.