در خبرها نیامده بودکه:

در خبرها نیامده بودکه:

ظاهرا انتخاب نامنی به عنوان فرماندار نیشابور قطعی شده و وی بزودی معرفی خواهد شد. اطلاعات رسیده به خیام نامه حاکی است وی مدیر اجرایی توانمندی است و در شرایط کنونی می تواند با تفکر توسعه ای که دارد گره گشای برخی عقب ماندگی ها باشد. هر چند برخی فعالین سیاسی با وسواس به کارنامه سیاسی او می نگرند. خیام نامه امیدوار است در صورت حضور ایشان، مطالبات به حق مردم مورد توجه قرار گیرد.

در خبرها نیامده بودکه:

مسابقات دو و میدانی آموزشگاه های نیشابور به دلیل مخالفت اداره ی تربیت بدنی، در پیست استاندارد ورزشگاه تختی برگزار نشد و نونهالان شهر به ناچار مسابقات خود را در پیست غیر استاندارد شهید عابدی برگزار کردند که بر سلامتی آنان قطعا اثرات سوئی خواهد داشت. از دلایل مخالفت تربیت بدنی شهرستان اطلاعی در دست نیست.

در خبرها نیامده بودکه:

تیراژ خیام نامه به رقم ۴ تا ۵ هزار نسخه ی قبل از توقیف نزدیک شده و تعداد زیاد کاربران سایت و فضای مجازی و مشترکان اینترنتی را نیز باید بر این تعداد افزود. این نشریه هفنه گذشته برای ششمین بار در سال ۹۳ به چاپ دوم رسید. گفتنی است خیام نامه قبل از توقیف با چهار و گاه تا پنج هزار نسخه فروش یکی از پر تیراژترین هفته نامه های محلی استان بود.

درخبرها نیامده بود که:

در پی طرح استیضاح شهردار گویا برخی نهادها و افراد مسئول و غیر مسئول، از داخل و خارج شهرستان استیضاح شهردار را در شرایط کنونی به مصلحت شهر ندانسته اند.

البته در پی طولانی شدن روند طرح سوال و استیضاح شهردار؛ ابهام و تردید در خصوص ماندن یا نماندن شهردار، اثرات نامناسبی بر ذهن و کار مدیران و پرسنل شهرداری گذاشته است.

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.