در جلسه شورای اداری شهرستان نیشابور عنوان شد:عذر خواهی فرماندار از مردم به دلیل شرایط موجود اقتصادی

ذخیره یک ساله کالاهای اساسی در استان

بیشترین اعتبارات سفر استانی رییس جمهور برای نیشابور است

احسان سلیمانی/ فرماندار نیشابور در جلسه شورای اداری شهرستان که مناسبت روز کارمند و تجلیل از کارمندان نمونه شهرستان برگزار شد، ضمن عذرخواهی از مردم به دلیل زحمتی و دشواری که در شرایط اقتصادی کنونی برای مردم ایجاد شده، بر اهتمام مدیران برای توزیع صحیح و عادلانه کالاهُای اساسی بین مردم و مصرف کنندگان تاکید کرد و تصریح کرد: به اندازه یک سال در استان در مورد کالاهای اساسی مشکلی نداریم، اما مدیریت و نظارت بر آن بر عهده من و شما مدیران است‌.

سعید شیبانی با تأکید بر لزوم توجه به بخش اشتغال تصریح نمود: در سال جاری ۵ هزار شغل می بایست در شهرستان ایجاد شود و مسئولان باید در این خصوص اهتمام ویژه داشته باشند.

وی با اشاره به سفر اخیر رییس جمهور به نیشابور از افزایش اعتبارات نیشابور علی رغم کاهش اعتبارات استانی خبر داد و گفت: خوشبختانه در اعتبارات سفر رییس جمهور به خراسان رضوی، نیشابور بیشترین سهم را به خود اختصاص داده است و علی رغم کاهش اعتبارات استانی ، اعتبارات نیشابور افزایش داشته و تاکنون ۴۰ درصد اعتبارات تخصیص یافته است.

شیبانی افزود: در نیشابور بعد از مشهد بیشترین سازمان های مردم نهاد در استان را داریم که این گروه ها بازوی کمکی دولت هستند. پارلمان زنان و پارلمان مشورتی جوانان از ظرفیت بالایی برخورد هستند که دولت آن ها را به رسمیت می شناسند و باید تمامی دستگاه های اجرایی از این ظرفیت استفاده کنند.

امام جمعه نیشابور نیز در سخنان نسبتا طولانی خود در جلسه شورای اداری نیشابور، نکاتی در باب دولت کریمه مورد تایید اسلام بیان داشت.

یعقوبی با اشاره به شرایط اقتصادی کشور، گفت: اکثریت کارمندان ما پاکدست و زحمت کش هستند‌. اگر اشکال و فساد در بخشی از دستگاه ها و دولت را به کل آن مجموعه و دولت تعمیم بدهیم، به امید مردم و کل نظام و کشور لطمه زده ایم و این خوشایند دشمن است.

وی افزود: این کار قداست نظام را از بین می برد، همانطور که دشمن سعی داشت قداست حضرت علی و امامان را از بین ببرد تا به ایشان ضربه بزند. اگر قداست امام از بین رفت می توان او را بر اندازی کرد، کاری که منجر به فاجعه کربلا و نیز شهادت امیر مومنان شد.

در ادامه جلسه رئیس دانشکده علوم پزشکی نیشابور در جمع مدیران شهرستان از افتتاح پروژه ملی «اورژانس هوایی»، «توسعه اورژانس» نیشابور و چندین پروژه مهم این دانشکده با حضور وزیر بهداشت در روزهای آینده خبر داد و گفت: امروز زیرساخت های توسعه سلامت نیشابور در حال رشد است.

دکتر عظیمی نژاد افزود: ساختار علوم پزشکی نیشابور گرچه در اسم دانشکده است، اما در محتوا از بسیاری دانشگاه های علوم پزشکی کشور، جلوتر و بهتر است‌ و مفتخریم این دانشکده جزو دستگاه های برتر استان در سال جاری شناخته شده است.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.