درد دل های خبرنگار جانباز نیشابوری در روز خبرنگار

فرمانده بسیج و اعضای بسیج رسانه نیشابور به مناسبت روز خبرنگار با خبرنگار جانباز نیشابوری دیدار  کردند.

خبرنگار و جانباز دوران  دفاع مقدس نیشابور در این دیدار گفت: مسئولان جانبازان را از یاد برده‌اند و معتقدم که نیاز است به جانبازان با نگاه ویژه برخورد شود، جانبازان ولی‌نعمتان این سرزمین هستند ما که می‌توانیم کارهای روزمره خود را انجام دهیم لایق این کلمه ارزشمند نیستیم ولی کسانی که واقعاً توانایی‌های خود را ازدست‌داده‌اند و مشکلات شدیدی داشته و دارند باید یاری شوند.

محمدکاظم کول آبادی افزود: ما همه‌چیز را برای رضای خدا تحمل می‌کنیم اما مسئولان می‌توانند با عملکردشان اقداماتی انجام دهند که خانواده جانبازان به زندگی‌امیدوارتر شوند و با اقدامات کوچک دیدهای منفی را مثبت کنند.

این خبرنگار جانباز  بابیان اینکه برخی مسئولین فقط در تشییع‌ جنازه شهدا حضور پیدا می‌کنندعنوان کرد: برخی ازمسئولین از نام شهید سوءاستفاده می‌کنند؛ چه خوب است از جانبازان که شهدای زنده هستند یادی کنیم تا این عزیزان احساس کنند اندکی از رنجی که آن‌ها کشیده‌اند توسط مسئولان قدردانی شده است، اگر چنین حسی در بچه‌های جانباز ایجاد شود فشارهای روحی و روانی آن‌ها کمتر می‌شود. این فراموشی‌ها بد است.

کول آبادی تاکیدکرد: تکریم ایثارگران وجود ندارد، کم کم این جانبازان به سنی می‌رسند که طی ۳۰ سال آینده همه پر می‌کشند و دیگر در شهر جانبازی پیدا نمی‌شود، وقتی همه جانبازان پر کشیدند آن‌وقت دیگر نمونه‌های زنده ایثار برای نشان دادن به بچه‌هایمان وجود ندارد.

گفتنی است محمدکاظم کول آبادی  در طول ۶۰ ماه حضور در جبهه، پنج بار بر اثر تیر و ترکش و عوارض شیمیایی مجروح شد  و ۱۷ سال است که به عنوان خبرنگار با  خبرگزاری پانا همکاری می کند.

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.