درخواست زیباکلام از صداوسیما: مستند «من روحانی هستم» را پخش کنید !

درخواست زیباکلام از صداوسیما: مستند «من روحانی هستم» را پخش کنید !

صادق زیباکلام در روزنامه اعتماد نوشت: فیلم من روحانی هستم، در حقیقت نشان می دهد که چگونه افراد و اشخاص که خدا را می پرستند و نماز می گزارند، آنقدر راحت برای قدرت، برای زدن حریف و رقیب سیاسی، برای کسب امتیاز سیاسی، زمین و زمان را به هم می دوزند و می بافند، سره و ناسره را درهم می تنند، راست و دروغ را بی محابا با هم درمی ریزند و بدون کمترین عذاب وجدان چشم بسته و مثل آب خوردن بر روی هر حق و باطلی می نهند که حسن روحانی را بی اعتبار سازند.

ماکیاول را باید از درون قبر به در آورد و به کلاس این دوستان برد که یاد بگیرند هدف چگونه پست ترین وسایل را هم توجیه می کند.

من بر خلاف خیلی ها به همه توصیه می کنم که فیلم «من روحانی هستم» را ببینند. اگر دستم می رسید و کاره یی بودم اتفاقا از صدا و سیما می خواستم که حتما این فیلم را پخش کند. در چندین نوبت هم پخش کند که همه آن را ببینند. می دانید چرا؟ چون اتفاقا این فیلم مستند بیش از آنکه ضایع کننده روحانی باشد، سقوط اخلاقی سازندگان و مخالفان آقای رییس جمهور را به نمایش می گذارد یا دستکم و در معصومانه ترین نگاه به سازندگان آن، «من روحانی هستم» بیانگر عمق بی اخلاقی و تمسک به راه و روش هایی است که در بهترین حالت باید آنها را غایت ماکیاولیستی بودن یک جماعت و گروه سیاسی دانست.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.