درخبر ها نیامده بود که :

در خبرها نیامده بود که: ریخت و پاش های«موسسه ی فرهنگی، فرهنگ شهر فیروزه ای» متعلق به برادر یکی از نمایندگان مجلس، همچنان ادامه دارد. در جدیدترین ورژن تبلیغات زودرس انتخاباتی ، پس از «همایش همسران نارنجی پوش» با همکاری سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری و توزیع یک وانت ساعت و در ادامه ی استفاده از فضاهای عمومی و دولتی برای اهداف انتخاباتی؛ این بار نوبت به برگزاری مسابقات قرآنی دانش آموزی رسید و در بنرهای گوناگون چاپ شده ویژه ی این مراسم در کنار عنوان« ستاد برگزاری مسابقات»نام«موسسه ی فرهنگ شهر فیروزه ای» نیز به چشم می خورد.از چگونگی حضور این موسسه در این مسابقات و مبلغ احتمالی پرداخت شده و یا نشده ، خبر دقیقی در دسترس نیست اما آنچه مسلم است اقدام مسئولین در درج نام این موسسه در فضای برگزاری مسابقات ، می تواند از مصادیق«استفاده از امکانات دولتی»برای تبلیغات انتخاباتی آن هم از نوع زودرس باشد.

در خبرها نیامده بود که: چند تن از اعضای شورا که گویا تحت فشار افکار عمومی و شانس اندک انتخاب شدن خود ویا گزینه ی مورد نظرخود به عنوان شهردار؛ ناچار به همراهی با بقیه شدند! گویا از فردای روز انتخاب شهردار جدید، رایزنی های گسترده ای را برای «عدم صدور مجوز وزارت کشور» برای حضور حسینی در سمت شهردار نیشابور آغاز کرده اند.

در خبرها نیامده بود که: در پی اقدامات غیر قانونی ،خلاف عرف و اخلاق سرپرست شهرداری در عزل و نصب های گسترده از جمله برکناری رییس سازمان اتوبوسرانی؛ گویا برخی مقامات استانداری نسبت به این رفتارها و به ویژه برکناری رییس سازمان اتوبوسرانی مخالفت کرده و این تصمیم بتویی را وتو کرده اند.

در خبرها نیامده بود که: کارمند یکی از سازمان ها در هفته ی گذشته در اقدامی غیر قانونی اقدام به تصرف و دیوار کشی زمین متعلق به شرکت تعاونی مسکن فرهنگیان نموده است. گفته می شود تعاونی مسکن فرهنگیان سند ششدانگ و پروانه ی ساخت این زمین را در اختیار دارد و حتی شناژ بندی اولیه در جهت ساخت و ساز را هم انجام داده است. شکایت این تعاونی به مراجع قانونی جهت رفع این تصرف غیر قانونی، در جریان است.

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.