درخبر ها نیامده بود که: (۲۲۸)

درخبرها نیامده بود که:

«فرزند جوان»!! یکی از نمایندگان نیشابور در مجلس که قصد خرید ملکی در تهران به قیمت ناقابل «چهل میلیارد ریال» را داشت به دلایل نامعلومی از این معامله منصرف شده است. گفته می شود  این عزیز دردانه!به خدمت خلق در حوزه ی «بساز بفروش» از جمله «مسکن مهر»مشغول است.

درخبرها نیامده بود که:

واکنش توام با بهت،حیرت و اعتراض افکار عمومی شهر به خبر انتخاب «بتویی»به عنوان سرپرست شهرداری نیشابور در فضای رسانه ای شهرستان؛ آن قدر شدید بود که بسیاری از اعضای شورا گوشی های همراه خود را از دسترس خارج کردند و یا به ناچار وقت زیادی را به پاسخگویی و توضیح در باره ی دلایل این «انتخاب»صرف کردند.گفته می شود شدت اعتراضات شهروندان به این انتصاب«بسیارگسترده»بوده است و اعضای شورا ناچار شده اند هر چه سریع تر نسبت به انتخاب«شهرداری در خور نیشابور» اقدام نمایند.

درخبرها نیامده بود که:

ده ها تن از فرهنگیان نیشابور با ارسال طوماری خطاب به معاون استاندار و فرماندار نیشابور نسبت به آن چه«اقدام نسنجیده و عجولانه ی برخی اعضای شورای شهر در انتصاب فردی به عنوان سرپرست شهرداری که اطلاع و آگاهی لازم در این حوزه ندارد»اعتراض کردند.

درخبرها نیامده بود که:

فعالیت های زودرس انتخاباتی مجلس در نیشابور از جانب برخی کاندیداهای احتمالی در حالی شروع شده است که بیشترین و پرهزینه ترین آن متعلق به «علی مروی» است.این نماینده ی کنونی مجلس در هفته ی گذشته با برگزاری همایش «تجلیل از همسران نارنجی پوش»در فرهنگ سرای سیمرغ با حضور سرپرست شهرداری!! و توزیع یک وانت «ساعت»!از طرف موسسه ی «فرهنگ شهر فیروزه ای» متعلق به برادر این نماینده؛نصب بنربه صورت گسترده در سطح شهر و درج اطلاعیه ی تبریک در نشریات مختلف با نام همان موسسه! علاوه بر تبلیغات زودرس انتخاباتی متحمل هزینه های سنگینی شده است .حال این که این«پول ها»از کجا می آید من خبرنگار هم شاید بی خبر و بی تقصیرم.

درخبرها نیامده بود که:

در روزهای گذشته و پس از انتشار درخواست شورای شهر؛ اسامی گوناگونی به عنوان کاندیدای شهرداری مطرح شده است.از جمله می توان به افرادی چون صادقی، صادق هوشمند،حسینی قاضی و پارسا از اعضای شورا؛ هاشمی فرماندار پیشین، مدیح شهردار پیشین ،شوریابی(کاندیدای شورای سوم برای شهرداری) و مسعود توفیقی استاد دانشگاه،عضوپیشین شورای شهرنیشابور و مدیر کل پیشین امور دانشجوئی دانشگاه پیام نور؛مهندس لیلی اشاره نمود.

درخبرها نیامده بود که:

بدنبال نصب بنرهای مختلف تبریک خطاب به سرپرست شهرداری نیشابور از جانب«جمعی از اساتید و دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی» مسئولان این دانشگاه ضمن ابراز بی اطلاعی و مخالفت با آن،اقدام به جمع آوری بنرها نمودند.همچنین روابط عمومی این دانشگاه با انتشار اطلاعیه ای این اقدام غیر اخلاقی را تقبیح نمود.

در خبرها نیامده بود که:

در حاشیه برگزاری عصر شعر و موسیقی در آرامگاه عطار، زرندی شهردار سابق با حضور در مراسم با استقبال گرم افراد مختلف قرار گرفت و در زمان ورود در پی درخواست مجری برای قدردانی از وی، حاضران به تشویق وی پرداختند در حالی که برخی اعضای شورا از این امر بسیار دلگیر شدند. همچنین وی هنگام نشستن بر صندلی جلو، بدون توجه به سرپرست شهرداری و اعضای شورا، از کنار آنان عبور کرد.

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.