دانش آموزان نیشابوری نماینده استان درچهارمین المپیاد طرح ملی دادرس

1468380851_photo1-27چهارمین المپیاد کشوری طرح ملی دادرس- دانش آموز آماده در رزوهای سخت-با عنوان المپیاد مهارتهای امدادی دادرسان هلال احمر در ۲ بخش ۱۴و۱۶ استانی  به مدت چهار روزدرمحل اردوگاه  مهر بندرانزلی با حضور تیم های منتخب استان ها برگزارشد که تیم امداگران دانش آموزی مدرسه نمونه دولتی رستگارنیشابور به عنوان نماینده خراسان رضوی با ۱۴ دانش آموزامدادگرمنتخب دراین دوره از مسابقات کشوری مهارت و قدرت خود را به نمایش گذاشته وموفق به کسب یک مدال برنز و۲مدال نقره شدند.

رئیس هلال احمر شهرستان گفت:  دانش آموز نیشابوری، سهیل صدیقی به عنوان برگزیده بشردوستی ونماینده استان در این مسابقات به عنوان فرد برگزیده انتخاب شد که از وی برای دیدار با رهبری نیز دعوت خواهد شد.

احمد شاه بیگی در خصوص چگونگی برگزاری المپیاد واهداف آن گفت: المپیاد مهارت های امدادی طرح ملی دادرسان ویژه اعضای دانش آموز هلال احمر با هدف توسعه آمادگی و تقویت توان اعضای جمعیت در استان با انتخاب تیم دانش آموزی پسران شهرستان نیشابور ودختران شهرستان جوین درتیرماه سال جاری برگزارشد.

وی با اشاره به وظایف جمعیت هلال احمر به عنوان دستگاهی که وظیفه پاسخگویی در سوانح و حوادث کشور به عهده دارد، تصریح کرد: ترویج صلح، بشردوستی، کمک به سلامت افراد جامعه و تکریم مردم، از دیگر وظایف و ماموریت های مختلفی است که، جمعیت هلال احمر دارد.

نماینده جوانان سازمان هلال احمر خراسان رضوی دراین دوره از مسابقات گفت: دادرسان منتخب پسرخراسان رضوی پس از حضور درمرحله کشوری با دیگربرگزیدگان استانها به رقابت پرداختند که  تیم استان یزد به مقام نخست وتیم خراسان رضوی صاحب مقاوم دوم این دوره از مسابقات شدند.

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.