دانش آموزان نیشابوری با کسب ۱۳۸ رتبه در مسابقات فرهنگی و هنری ، مقام اول استان را از آن خود کردند

 

کسب ۳۴ رتبه اول، ۴۶ رتبه دوم و ۵۸ رتبه سوم ما حصل جشنواره فرهنگی و هنری استانی   رتبه های اول پسران و دختران در استان

احمد رضا تردال ( قالیبافی) نمونه دولتی رستگار  * سید امیر منصور بهشتی (کتابخوانی)  *  سید سهیل اکرامی (شعر) شاهد ابوذر غفاری * علیرضا قادر میهنی (داستان نویسی) آیت الله خامنه ای *  فرزاد گاراژیان(طراحی با مداد) نمونه عطار  * محمد بهشتیان (فیلم کوتاه) نمونه رستگار * امیر علی ترابی ( تکنوازی کمانچه) نمونه رستگار * حسین صادقیان ( تکنوازی گیتار پاپ) شاهد ابوذر غفاری  * محمد حسین فرقانیان (پوستر) ابوریحان بیرونی

نازنین بلبلی(نشریه الکترونیک) نمونه فاطمه زهرا(س)  * ساجده دولت آبادی(شعر) ایثارگران نورالزهرا(س)  * مهرنوش حدادی(شعر) نمونه محبی * فرزانه خسرو جردی(بازی های رایانه ای) هنرستان فلسطین * سحر علیشاهی(پته دوزی)هنرستان فلسطین * سپیده راد(پوستر) فرزانگان * فاطمه زارعی(کاشیکاری)نمونه فاطمه زهرا(س)  * یاسمن لگزیان(نستعلیق) نمونه محبی

یکتا قاجاری- عطیه زرگرانی- پروین مومنی- هانیه ملانوروزی- فرناز رئیس- نازنین زهدی- مائده عارفخانی(نمایش زنگ تفریح) فرزانگان * شکوفه مروی(شعر) وکیلی۹  * صدیقه فلاح(قلم زنی)کوشا و تلاش * مهلا نجفی(گواش) عفاف

سپیده راد(تکنوازی تار) فرزانگان * افسانه نجفی فر(منبت کاری) وکیلی۸  * زهرا سادات حسینی(نقد هنری) فاطمه زهرا «س»

سمن همراه(نگارگری)کوثر فرهنگیان * فاطمه ورقائی ثانوی(معرق کاری) نمونه محبی * شقایق الدی(نشریه الکترونیک) نمونه فاطمه زهرا (س)

رتبه های دوم پسران و دختران در استان

اشکان دهسنگی(شاهد مالک اشتر) * کیوان توزنده جانی(آیت ا… خامنه ای) * محمد شفیعی(آیه ا… خامنه ای) * عرفان انصاری پور( حکیم نظامی)«همنوازی تلفیقی»

امیرکیا اسعدی * امیر رضا وحیدی نسب * احمد رضا لوح * حامد اناری(نمایش زنگ تفریح)«نمونه حسینیان»

محمد سلیمانی(شعر)نمونه حسینیان * سید محمد  قوامی نژاد(داستان نویسی) شهید بهشتی * علی خطیب زاده(تکنوازی-دف)خواجه نصیر * محمد شفیعی(تکنوازی-گیتار فلامینگو)آیت ا… خامنه ای * محمد پویا(تکنوازی-نی) نمونه حسینیان * محمد مهدی بیات ترک(سماء)«تکنوای-گیتار»

کامیار جمال(تکنوازی-دف)شهید دانشجو * رضا صادقی(تکنوازی – تنبک)نظام الملک * مازیار نژاد وردی (تکنوازی- فلوت ریکوردر)ابوریحان بیرونی * امیر حسین نداف(تصویر سازی)ابوریحان بیرونی * امیر طاها رفیعیان (معرق کاری) ابوریحان بیرونی * محمد رضا حور(طراحی-قلم فلزی)ابوریحان بیرونی * معین جغراتی(نقالی)نمونه رستگار * احسان خواجویی(نشریه الکترونیکی)نمونه رستگار * علی سالار عابدی(نشریه الکترونیکی) نمونه رستگار *

مهدیه سادات پریان(تذهیب) فرزانگان * سارا صادقی(تکنوازی-تنبک)کوثر فرهنگیان * تینا توکلی(تکنوازی- تنبک)نمونه محبی * یاسمن عبداله زاده(داستان نویسی)رویش * بهنوش رزازیانی(طراحی زغال)هنرستان وکیلی۸  * میترا زرگرانی(عکاسی)هنرستان وکیلی ۸  * یکتا بیدختی(فیلم کوتاه)نمونه وکیلی۱۰ * مبینا مهربانی(فیلم کوتاه) هنرستان وکیلی ۸  * هیلدا اشرفی( رنگ روغن)شکوفا  * عصمت مصطفوی- محبوبه مداح عارفی- آذر حامی فر- فاطمه سادات سید مرادی- زهرا عمارلو- پروین بذر افشان- زهره ملانوروزی- اکرم نصرآبادی- نسرین بشنیجی- فاطمه عباس زاده ادگی- مینو خیری- فاطمه هنرور- الناز ادگی- یگانه دستجردی( نمایش عروسکی)شبانه روزی شهید مجید دهنوی

رتبه های سوم پسران و دختران در استان

محمدرضا رزمخواه(نقاشی -آبرنگ)شاهد ابوذر غفاری-عرفان خلیلی مقدم(نقالی)شاهد ابوذرغفاری * میکائیل حکیمی( تکنوازی-کمانچه)شاهد ابوذر غفاری * دانیال خدابخشی(تکنوازی- سه تار)نمونه عطار * امیر حسین هراتی(تکنوازی-تار)ابوریحان بیرونی * امین نظام دوست ( منبت کاری)ابوریحان بیرونی * سید امیر محمد بهشتی (کتابخوانی) شهید بهشتی * سهیل خانی- امیر رضا صدیقی- امیر زرندی- محمد امین سرابی- مصطفی مختاری- محمد بیات(نمایش زنگ تفریح)نمونه دولتی رستگار  *

علی محمد دفتری(نمونه رستگار)-امیر علی ابوترابی(نمونه رستگار) –علی زراعتی(نمونه رستگار)- مصطفی مختاری(نمونه رستگار)- امیر کیا اسعدی(نمونه حسینیان)- داریوش لزگی(شاهد مالک اشتر)- مهرداد  اسد پور(سماء)« همنوازی محلی» *

مهرداد رضا یوف-محمد رضا مهدوی طلب- سینا ابارشی- سید محمد حسینی- علی انتظاری- محمد ماخان مقدم- جواد بوژآبادی- سجاد زهدی- مصطفی بهشتی پور- هومن وکیلی-محمد مهدی هلالیان-حمید رضا صدیقی- دانیال اسدیان-متین آتشی- سینا رنجبر-امیر محمد حسینی- سینا خواجوی- امیر حسین نصرآبادی- امید میان بندی- مازیار نژاد وردی(سرود کلاسیک) ابوریحان بیرونی *   فاطمه یاری- مهدیه حلاجی نیا- شیوا برادر-کیمیا سلطانی-سحر سیاحی- هانیه حسن آبادی- بهار مختاریه- الهه سیرجانی(نمایشنامه خوانی)شاهد غرویان *  فائزه مقدم(رنگ روغن)فرزانگان  *  مهلا شرافتی پور (نقاشی-پاستل) هنرستان وکیلی ۸

هستی فا ضلی(تکنوازی- ویلن ایرانی) رضا نجفی *  ستاره  دهنوی(تکنوازی- گیتار کلاسیک) فاطمه زهرا(س)

نیلوفر نقیبی( تکنوازی- سنتور)سماء  * شبنم عطریان(تشعیر)هنرستان وکیلی ۸   * مائده زرندی (تذهیب) هنرستان کوشا و تلاش *  آرزو بیاتی – مهدیه روزبهان – فاطمه ربّانی ( فیلم کوتاه) نمونه محبی

لازم به ذکر است رتبه های اول متوسطه دوره دوم به مرحله کشوری راه یافتند.

معاونت پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش نیشابور (کارشناسی فرهنگی و هنری)

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.