دانشگاه آزاد نیشابور سرویس حمل و نقل ندارد

 دانشجویان دانشگاه آزاد نیشابور می گویند: این دانشگاه در حال حاضر با مشکل سرویس‌ حمل و نقل دانشجویان مواجه است و بارها به مسئولان شهری این مسئله را منتقل کرده ایم.

میلاد عزیزآبادی، یکی از دانشجویانی است که در گفتگو با «خبرگزاری دانشجو» گفته، دانشگاه آزاد نیشابور با شهر نیشابور فاصله‌ قابل توجهی دارد و همچنین این دانشگاه تنها دانشگاه دور از شهر نیشابور نیست؛ بلکه دانشگاه کشاورزی و دولتی نیشابور هم در این مسیر هستند که این مسئله باعث ایجاد مشکلات گوناگونی برای دانشجویان شده است.

 عزیزآبادی افزود: دانشجویان دختر در کلاس‌های بعد از غروب آفتاب امنیت کافی برای استفاده از وسایل نقلیه دیگر، برای رفتن به شهر را ندارند و این مسئله باعث ایجاد دغدغه‌ی جدی برای ما و خانواده‌های دانشجویان شده است.

 عزیزآیادی می گوید: بار‌ها به مسئولین شهری نیشابور این مسئله را منتقل کردیم و به لزوم ایجاد این سرویس‌ها تاکید کردیم؛ اما متاسفانه مسئولین در این زمینه کاری انجام نمی‌دهند و به این مسئله کاملا بی توجه هستند.

 به گفته وی در ترم‌های گذشته دانشگاه آزاد نیشابور در شهریه‌ هر ترم از دانشجویان مبلغی را برای هزینه‌ رفت و آمد دریافت می‌کرده که با اعتراض چند تن از دانشجویان، از این ترم این مبلغ از شهریه‌ی دانشجویان حذف شده است و همین مسئله باعث شده است که دانشگاه دیگر سرویسی برای رفت و آمد دانشجویان در نظر نگیرد.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.