خیام نامه درخبرها نیامده بود شماره ۲۰۳

در خبرها نیامده بود که:

یکی از مقامات عالی رتبه ی شهرستان که گویا روزهای بسیاری از جیب اداره ی مربوطه مهمان یکی از رستوران های مشهور شهر است! به حجاب یکی از توریست های عرب معترض شده و از آنجا که طرفین زبان یکدیگر را نمی فهمیده اند کار به احضار پلیس ۱۱۰ می کشد. پس از حضور پلیس است که مشخص می شود توریست را نمی توان ارشاد یا بازداشت کرد و سرانجام با وساطت یک مترجم و اصلاح حجاب توریست، موضوع ختم به خیر می شود!

در خبرها نیامده بود که:

مدیر شرکت نفت نیشابور در هفته ی گذشته تغییر کرد. حیدری که سالیانی چند بر این کرسی تکیه زده بود به مشهد منتقل شد. اما آنچه پس از او (با توجه به این که در آخرین سال حیات مجلس قرار داریم) حساسیت بر انگیز شده مسئله بغرنج تعیین جانشین است. گویا با توجه به این که ریاست کمیسیون انرژی مجلس بر عهده ی مروی، یکی از نمایندگان نیشابور است، به نظر می رسد دور خیز هواداران وی که برخی از آن ها در دوره ی احمدی نژاد و در طرح تبعیض آمیز مهر آفرین! استخدام شده اند، از هفته ها پیش برای رسیدن به ریاست آغاز شده است. امیدواریم ختم به خیر شود.

در خبرها نیامده بود که:

در روزهای اخیر یکی از سرمایه داران شهر سعی وافری برای سفر شهردار و اعضای شورای شهر! به شهر زیبا و گران قیمت مسکو انجام داده بود. ظاهرا قرار بر انجام این سفر با هزینه ی وی بوده است اما مخالفت صریح برخی اعضای شورا سبب شده تا مسافران همیشه پا در رکاب! چشم از این سفر شوق انگیز بشویند و عطایش را به لقایش ببخشند. از موضع آقای شهردار در این رابطه خبری در دست نیست اما غیبت چند روزه اش سوال بر انگیز شده است.

در خبرها نیامده بود که:

شهردار نیشابور که تا کنون چندین بار امتیازهایی را به برخی اعضای شورا داده است، در اقدام اخیر خود یکی از افراد فعال در یکی از نشریات محلی نیشابور، که مدیر آن عضو شورای شهر می باشد، را به عنوان مسئول ارشد یکی از بخش های زیرمجموعه شهرداری منصوب کرده است.

این فرد جوان که از تجربه و سابقه کاری زیادی نیز برخوردار نیست و کمتر از یک سال از کارش در شهرداری نگذشته در محافل مختلف مدعی شده که این پست شایسته وی نیست و لیاقت معاونت شهردار را دارد.

گفتنی است: برادر وی نیز در کمیسیون ماده ۵ استانداری که مربوط به تغییر کاربری ها می باشد، مشغول به کار است. با توجه به وقوع برخی درگیری و تنش ها طی ماه های گذشته در این حوزه، انتظار می رفت از نیروهای پخته تر و با تجربه تر استفاده شود.

این امتیاز دادن ها پیش از این نیز سابقه داشته و بستگان و نزدیکان برخی دیگر از اعضای شورای شهر، به ویژه برخی اعضای هیات رییسه جدید شورا نیز در شهرداری و سازمان های تابعه آن مشغول به کار هستند.

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.