خیام نامه اگر یگ اصولگرا در یک کوره روستا هم حرفی بزند، آنرا تیتر می کند ولی

خیام نامه اگر یگ اصولگرا در یک کوره روستا هم حرفی بزند، آنرا تیتر می کند ولی….

مدعی بی طرفی و آزاد اندیشی هم هستید

در نشریه شماره ۲۰۸ صفحه ۵ ستون طنز خود از اصولگرا یان سئوال کردید وزیر علوم خوب چگونه وزیری است ؟ بنده حقیر در صف اصولگرایان، نظرم این است که: وزیر علوم خوب و با سواد و تئوری پرداز اصلاح طلبان ؟؟{وزیر} باید مانند همان آقایی باشد که حرکت امام حسین (ع) را غیرعاقلانه دانسته باشد چون لیاقت اینها بیش از این نیست . وجالب تر اینکه خیام نامه که اگر یگ اصولگرا در یک کوره روستا هم حرفی بر خلاف مزاج آقایان بزند را هم می بینند و هم آنرا تیتر می کند ولی این نظر جاهلانه و مغرزانه {مغرضانه}یک تئوریسین اصلاحات را نمی بینند و بعد مدعی بی طرفی و آزاد اندیشی هم هستند{هستید} .

پاسخ خیام نامه:

یکم : نمی دانیم چرا شما بزرگواران این قدر سریع ائمه را به خودتان منتصب می کنید و دیگران را از دین و دیانت بری می دانید. همه چیز را به نام اصول و ارزش ها گروگان گرفته اید و نتیجه اش این شده که در جامعه می بینید و احساس می کنید ! لطفا خدا و پیغمبر و ائمه را انحصاری نکنید و ضعف هایتان را پشت آنها پنهان نکنید.

دوم: نتیجه ی سیاست های کامل ترین ، پاکدست ترین و عزیز ترین دولت ارزشی تان تا سالیان سال گریبان این ملت رنجور را گرفته و خواهد گرفت و اگر ما به آن دوران مشعشع و پر از هاله ی نور! می پردازیم به این سبب است .

سوم: از جمله کارکردهای نشریات محلی پرداختن به اخبار و حوادث به قول شما کوره روستا هاست. افتخار خواهیم کرد اگر بتوانیم درد کره روستانشینان را منعکس نماییم. این یک وظیفه است.

چهارم:ما مثل شما و رفقای شما قدرتمندتان مصونیت نداریم که سخنان آدم ها را تحریف و یا مطابق میلمان تغییر دهیم و چاپ کنیم و قرار هم نیست این گونه باشیم.در موردی که شما به آن پرداخته اید این نا امانتداری روشن است.

پنجم:بی طرفی و آزاد اندیشی به معنای تهی از اندیشه ،سیاست و موضع داشتن نیست بلکه معتقدیم که از میزانی از فکر،اندیشه و اعتماد به نفس برخورداریم که مخالف و منتقدخود را به رسمیت می شناسیم، برای او احترام قائلیم ، حرف حسابش را می پذریم وچاپ هم می کنیم و ناجوانمردانه به رقیب تهمت نمی زنیم تا از میدان خارج و از هستی ساقطش کنیم.زنده باد مخالف من

ششم: پر واضح است پوشش همه ی اخبار از طرف یک نشریه ی محلی نه امکان پذیر است و نه ممکن است در چهارچوب سیاست های نشریه باشد.توجه بفرمایید خیام نامه نشریه ای متعاق به بخش خصوصی با راهبرد و سیاستی معین است. صدا و سیما که از جیب تک تک مردم ایران هزینه های هنگفت می کند، گفتمان واخبار سلیقه ها و گروههای داخل نظام را پوشش نمی دهد ،چگونه از نشریات بخش خصوصی انتظار دارید هر آنچه شما می پسندید را چاپ کنند.

در راه ترویج اندیشه ی خود استوار و صادق باشید.

 

به اشتراک بگذارید:


2 دیدگاه برای “خیام نامه اگر یگ اصولگرا در یک کوره روستا هم حرفی بزند، آنرا تیتر می کند ولی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.