خدماتی که در در عصر ارتباطات، در دسترس نیست!؟

خدماتی که در در عصر ارتباطات، در دسترس نیست!؟

دومین شهرک صنعتی استان؛جمعیت ۲۰هزار نفری خرو در انتظار خدمات تلفن ثابت!

مرشدلو، خرو/ باوجود دومین شهرک صنعتی استان، ۲۰هزار نفر جمعیت – در ۳محله علیا،سفلی، ساحل برج – بیش از ۶۳۰۰مشترک تلفن ثابت – بیشترین مشترک بعد از نیشابور و برخی از شهرستانها- با بی مهری ادره ی مخابرات از کمبود امکانات مخابراتی رنج می برد. کمبود امکانات مخابراتی باعث شده تادر ۳محله علیا-سفلی و ساحل برج تلفن ثابت واگذار نگردد این مسئله باعث نارضایتی مشترکان خروی شده است.

قدمیاری شهروندساکن خرو ضمن گلایه از خدمات ضعیف مخابرات گفت:خرو با چهار محله و قرار گرفتن دومین شهرک صنعتی استان در این شهر فقط ۲نفر نیروی انسانی برای ارایه خدمات به مشترکان فعالیت می کنند که این مسئله باعث شده که در بیشتر مواقع رفع خرابی تلفن ها چندین روز طول بکشد.

یک شهروند خروی دیگر هم گفت:یکی از خدمات مخابراتی پرداخت قبوض از طریق سامانه ۱۸۱۸می باشد که این سامانه هم در بیشتر مواقع دارای اختلال و جوابگوی خدمات نمی باشد.

یکی از اساتید حوزه علمیه خرو هم گفت:قرار گرفتن مدرسه علمیه در محله علیای این شهر و عدم آنتن دهی همراه اول در این محله باعث شده است که اساتید این حوزه علمیه و طلبه های آن یا به فکر جایگزین کردن سیم کارت های دیگر به جای سیم کارت های همراه اول و یا استفاده از گوشی های دو سیم کارت باشند.

امام جمعه خرو هم در این رابطه گفت:خرو شهری است که دارای پتانسیل های گردشگری می باشد اما مخابرات دکلی را برای آنتن دهی همراه اول در محله علیای این شهر نصب کرده ولی متاسفانه هنوز خدمات آن راه اندازی نشده است.

وی افزود:روزانه تعدادی از شهروندان به دفتر اینجانب مراجعه و از ضعف خدمات مخابرات هم در خصوص تلفنهای ثابت و همراه اول و اینترنت گلایه می کنند ولی متاسفانه مسئولین مخابرات هم جوابگو نیستند.

دومین شهرک صنعتی استان هم محروم از بعضی از خدمات مخابراتی:

مدیر عامل شهرک صنعتی خیام گفت: مشکلات مخابراتی دومین شهرک صنعتی است که در دو حوزه قطع و وصل های مکرر تلفن، کمبود ظرفیت تلفن ثابت و اینترنت ضعیف می باشد.

امین تابعی افزود: در خصوص کمبود خط تلفن موضوع را به مخابرات ایران منعکس که بر اساس تعهدات وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جلسه ۱۸/۴/۹۳هیئت وزیران مطرح شده و مقرر گردیده بود که توسعه مرکز تلفن خرو در اسرع وقت انجام شود که متاسفانه تاکنون هیچ اقدامی صورت نگرفته است.

وی افزود: روزانه چندین مراجعه از سوی مدیران صنایع به دفتر شهرک صورت می گیرد که از عدم واگذاری تلفن و نبود امکانات ناراضی می باشند و جای تاسف است که دومین شهرک صنعتی استان معطل خط تلفن ثابت باشند.

در ادامه مدیر مخابرات شهرستان نیشابور گفت:راه اندازی BTS جدید در شهر خرو، علیرغم پیگیری های مکرر به کندی پیش می رود و ما همچنان پی گیر می باشیم.

مقیمی افزود: سیستم انتقال بین مرکز خرو و کانکس شهرک امام رضا(ع) بزودی ارتقاء می یابد و این امر در بهبود کیفیت ارتباطات بسیار موثر می باشد و همچنین برابر گزارش واصله طی ۱۵روز اخیر از مرکز دیتا هیچگونه قطعی اینترنت گزارش نشده است.

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.