در خبرها نیامده بود که:

در خبرها نیامده بود که:

علی رغم تاکید قانون مبنی بر عدم دخالت نیروهای نظامی له یا علیه کاندیداهای انتخاباتی؛ متاسفانه در روزهای پایانی تبلیغات انتخاباتی مجلس شورای اسلامی؛  برخی افراد منتصب به یکی از نهادها، با حضور در مناطق مختلف شهرستان های نیشابور و فیروزه به ویژه روستاها؛ با اشاره به لیست سی نفره کاندیداها، با طرح اتهام تکراری و بی اساس وابستگی یکی از کاندیداها به خارج از کشور! از مردم خواسته اند به وی رای ندهند. گفته می شود این اقدام غیر قانونی در سطح بسیار گسترده ای انجام شده است. یک مقام مسئول در ستاد حمید گرمابی ضمن گلایه از این رفتار؛به خیام نامه گفت: انتظار ما از همه ی نهادها پای بندی به قانون است. این اقدام نسنجیده احتمالا نتیجه ی تصمیم شخصی و نادرست برخی افراد، بوده است که امیدواریم نتیجه ی اعتماد مردم به دکتر گرمابی، آن ها را متوجه عمل اشتباه خود نموده باشد. گفته می شود این اقدام ناشایست در کاهش آرای دکتر گرمابی به ویژه در روستاها بی تاثیر نبوده است.

 

logo-base در خبرها نیامده بود که:

شهردار نیشابور که با سخنان احمد همت آبادی در جلسه ی شورا در آستانه ی استیضاح قرار گرفته است، اقدامات گوناگونی را برای جلب نظر اعضای شورا و انصراف آنان از استیضاح شروع کرده است. گفته می شود اکثر اعضا در برابر این وسوسه ها مقاومت کرده اند و احتمال رای آوردن استیضاح زیاد است.

 

در خبرها نیامده بود که:

قرار گرفتن شهردار بر لبه ی تیز استیضاح که به گفته ی رییس شورا ۱۱ امضادارد (در صورتی که بر عهد خود باقی بمانند)؛ شهردار را وادار به اقدامات دیگری نیز نموده است؛ از جمله ایشان روز چهارشنبه ی ۱۲ اسفندماه؛ ۱۲ نفر از خبرنگاران را به دفتر خود دعوت کرده است و با تقدیم ۱۲کارت هدیه ی ۱۰۰ هزار تومانی! تلاش نموده است فضای رسانه ای شهر را به نفع خود تغییر دهد. البته «خیام نامه»، که در هیچ شرایطی بی طرفی و صداقت خود را معامله نخواهد کرد، خوش بختانه به این جلسه دعوت نشده بود.

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.