حفظ نظم انتشار هفتگی

در نشست اهالی خیام نامه به بهانه نوروز عنوان شد:

حفظ نظم انتشار هفتگی و ۷ بار چاپ مجدد از بارزترین موفقیت های خیام نامه در سال ۹۳ بود

احسان سلیمانی/ اعضای تحریریه و دست اندرکاران هفته نامه خیام نامه که در سال گذشته به صورت مداوم با این نشریه همکاری داشتند، به بهانه نوروز گرد هم آمده و به نقد و بررسی عملکرد این نشریه محلی پرداختند.

دست یابی به رعایت نظم انتشار هفتگی و آغاز توزیع نشریه در شنبه هر هفته و ۷ بار چاپ مجدد نشریه در سال ۹۳ از مهمترین موفقیت های نشریه در سال گذشته دانسته شد.

در این نشست هر یک از حاضران نکات و پیشنهادات خود را مطرح نموده و مسئولین نشریه در خصوص آن ها پاسخ گفتند.

مدیر مسئول خیام نامه در نشست نوروزی تیم خیام نامه با بیان اینکه برخی معتقدند خیام نامه تند می نویسد، در این خصوص اظهار داشت: خیام نامه تند نمی نویسد. خیام نامه تنها صدا و انعکاس جامعه است در فضایی که دچار کم صدایی و سکوت در برابر مشکلات و آسیب ها و تخلفات بوده است. از این رو است که انعکاس واقعیات برای برخی تند و ناخوشایند به نظر می رسد. ما حتی انتقادات وارد به خودمان را نیز همواره در نشریه چاپ کرده ایم تا دیگران بدانند ما انتقاد را خود شروع کرده ایم.

وی در پاسخ این دیدگاه برخی منتقدان نشریه که می گویند تیترهای نشریات برای فروش بیشتر است، توضیح داد: البته هر نشریه ای به فروش خود اهمیت می دهد و این امری طبیعی در هر رسانه ای است، اما به این معنی نیست که در مطالب و تیترها ، مسائل دیگر را مد نظر نداشته باشیم. بارها پیش آمده که با انتشار تیر یا مطلبی می توانستیم فروش های زیادی داشته باشیم اما همواره سعی کرده ایم در کنار اطلاع رسانی شفاف و دقیق، جوانب کار را بسنجیم و فضا و مصالح شهر را نیز در نظر بگیریم. گرچه که بی شک ما هم اشتباهاتی در کارمان داشته ایم که این بخشی از کار ما است و اصولا دیکته نانوشته غلط ندارد، اما همواره سعی کرده ایم خطاهای احتمالی را به حداقل برسانیم.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.