حضورغیرمنتظره استاندار در خوابگاه دختران در نیشابور

 

29حضور غیرمنتظره و دیدار استاندارخراسان رضوی بادانش آموزان خوابگاه راضیه  نیشابور از برنامه های سفر کوتاه وی به این شهرستان بود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نیشابور، رشیدیان استاندار خراسان رضوی با همراهی معاون استاندار و فرماندار ویژه نیشابور و جمعی از مسئولان شهرستان، شهردار، اعضای شورای شهر و هیأت امنای خوابگاه به صورت سرزده وغیرمنتظره درجمع دانش آموزان خوابگاه راضیه حضوریافت.

علیرضا رشیدیان با ابراز خرسندی از حضور درجمع دانش آموزان اظهارکرد: این خوابگاه نمونه کاملی از همدلی و انسجام در جهت رسیدن به اهداف عالی آموزش و پرورش و یاد دهی  همه جانبه زندگی جهت ورود دانش آموزان محروم و بی سرپرست به اجتماع است.

استاندارخراسان رضوی پس از بازدید از خوابگاه، نسبت به فراهم نمودن تسهیلات و امکانات لازم در این مکان قول مساعدت داد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه نیشابور نیز درطی  این بازدید با توصیه حاضران به قدرشناسی  فرصت های دراختیار اظهارکرد: ماباید قدر فرصت هایی را که در اختیارمان است بدانیم و تلاش کنیم با مدیریت و برنامه ریزی صحیح از ظرفیت بالای شهرستان بهره وری کافی و لازم را ببریم .

غلامحسین مظفری افزود : هزار و ۲۰۰ دانش آموز فارغ التحصیل شده از این خوابگاه ظرفیت و پتانسیل بالایی برای این مجموعه محسوب می شود و باید آنها را وارد کار کرده و از وجود آنها در جهت پیشبرد اهداف مورد نظر در خوابگاه  استفاده کنیم .

معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش نیشابور نیز ضمن اظهار خرسندی از حضور استاندار خراسان رضوی دراین خوابگاه، این مکان را قطعه ای از بهشت معرفی کرد و افزود : اینجا تنها به نگهداری دانش آموزان نمی پردازد، بلکه ساحت های تربیتی به طور کامل اجرا می شود.

قوامی نژاد تصریح کرد : ما باید ساختاری تدوین کنیم که حس مسئولیت در انسان ها نسبت به چالش های یکدیگر تقویت شود.

گفتنی  است در این جلسه تعداد ۵۰ عدد پتو توسط گروه حامیان طبیعت نیشابور به ارزش ۲۵ میلیون ریال و یک عدد تلویزیون به این خوابگاه اهداء شد. همچنین براساس مصوبه شورای اسلامی شهر۵۰۰ میلیون ریال به خوابگاه مزبور مساعدت خواهدشد.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.