جوان قاتل پدر و مادر باز هم جنایت آفرید: قتل هولناک پیرزن برای تصاحب طلا

 

635599647770066240جوان ۲۹ ساله ای که با زنی مطلقه ازدواج موقت کرده بود با طراحی نقشه سرقت طلاهای یک پیرزن مرتکب جنایت شد.به گزارش پایگاه خبری پلیس، در پی گزارش مفقودیت پیرزنی ۷۰ ساله در روز بیست و دوم مهرماه ، تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی آغاز شد.

بررسی های پلیسی پس از گذشت ۴۸ ساعت به سرنخ های رسید که پیدا شدن چادر پیرزن در اطراف قنات های خشک یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان نیشابور منجر به کشف جسد او از داخل یک چاه ۷ متری پس از گذشت ۴۸ ساعت شد.

فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور در این باره گفت: عوامل آتش نشانی جسد را از داخل چاه بیرون کشیدند و با انتقال جسد به پزشکی قانونی ، علت مرگ خفگی اعلام شد.

سرهنگ سید حسن حسینی افزود: ‌تحققیات بعدی کارآگاهان پلیس آگاهی حاکی از آن بود که پیرزن روز بیست و دوم مهرماه در یک مراسم شرکت کرده و با زنی جوان مشغول گفتگو بوده است.

این زن بلافاصله شناسایی و دستگیر شد. زن ۲۰ ساله که از چندی قبل به عقد موقت مرد جوان ۲۹ ساله ای در آمده بود با معرفی همسر خود ادعا کرد از پیرزن خبری ندارد.

در پی شناسایی مرد جوان، او نیز به پلیس آگاهی احضار شد. پسر جوان مدعی بود که از ارتباط همسر موقتش و پیرزن هیچ اطلاعی ندارد. اما بررسی سوابق این مرد جوان که نشان می داد او در سال ۱۳۹۲ در جنایتی هولناک پس از درگیری با پدر و مادرش ، هردوی آنان را در شهری دیگر به قتل رسانده و با توجه به رضایت خواهرش به عنوان اولیای دم پس از مدتی آزاد شده است، سیر تحققیات پلیسی تغییر کرد.

وی گفت: متهم در ادامه بازجویی های پرونده دچار تناقض گویی شد و همسر موقتش که در برابر شواهد و ادله موجود راهی جزر بیان حقیقت نمی دید در اعترافاتی هولناک گفت: مرد جوان او را تطمیع کرده که به خاطر حل مشکلات اقتصادیشان مرتکب قتل شوند. آنها با طراحی نقشه ای تصمیم می گیرند زنان سالخورده که طلا و جواهر دارند را به بهانه های مختلف داخل خانه خود کشانده و با خوراندن داروی بیهوشی ، طلاهای شان را سرقت کنند.

سرهنگ سید حسن حسینی گفت: ‌زن ۲۰ ساله در روز بیست و دوم مهرماه، پیرزن ۷۰ ساله را با بهانه معرفی خواهرش برای ازدواج با پسر پیرزن به خانه اش کشانده و ابتدا داروی بیهوشی را داخل شربت می ریزد و به پیرزن تعارف می کند.

اما پیرزن که از بیماری قند خون رنج می برده اظهار می دارد نمی تواند شیرینی بخورد.

در این لحظه زن موضوع را به شوهرش اطلاع می دهد و مرد جوان نیز خود را به خانه رسانده و با استفاده از یک رشته طناب پیرزن را خفه می کند. آنها یک النگو، گوشواره های طلای پیرزن را درآورده و جسد او را بین رو فرشی پیچانده و با خودروی پراید شخصی به بیابان های اطراف روستا انتقال می دهند.

فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور گفت: عاملان جنایت با انداختن جسد به داخل یک چاه متواری شده و طلای مقتول را به مبلغ دو میلیون و ۲۸۰ هزار تومان به فروش می رسانند.

وی با اشاره به این مطلب که متاسفانه مالک طلافروشی این طلاها را بدون فاکتور خریداری و برای خود مشکل جدی درست کرده است گفت:‌ تحقیقات از عاملان این جنایت تاسف بار ادامه دارد.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.