جلسه هم اندیشی احداث بیمارستان ۳۲۰ تختخوابی نیشابور برگزار گردید

احداث بیمارستان ۳۲۰ تختخوابی نیشابور روی میز مسئولان

جلسه هم اندیشی احداث بیمارستان ۳۲۰ تختخوابی نیشابور برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی نیشابور، جلسه ای با هدف هم اندیشی درخصوص ساخت بیمارستان ۳۲۰ تختخوابی در محل دفتر معاونت استانداری و فرماندار شهرستان نیشابور، برگزار گردید.

بر اساس گزراش خبرنگار خیام نامه، از آنجا که موضوع کمبود تخت های بیمارستانی در شهرستان های نیشابور و فیروزه از مشکلات جدی شهرستان است، و از این موضوع متاسفانه در سال های گذشته غفلت شده است، به نظر می سرد جبران فاصله امکانات نیشابور با استاندارهای موجود در این زمینه نیازمند عزمی همگانی است.

بر اساس گزارش دانشکده علوم پزشکی نیشابور، در جلسه ای که با حضور علی مروی نماینده شهرستان های نیشابور و فیروزه، علی نیا سرپرست فرمانداری، زرندی شهردار نیشابور، صالح آبادی رئیس شورای شهر و عظیمی نژاد سرپرست دانشکده علوم پزشکی، معاونین و جمعی از کارشناسان دانشکده تشکیل شد، این مساله به عنوان یکی از اولویت های شهرستان مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

بر پایه این گزارش: در این نشست ضمن اذعان به کمبود شدید تخت بیمارستانی و فضای درمانی شهرستان های نیشابور و فیروزه، مدیران ارشد شهرستان مقرر کردند که با اهتمام ویژه، تأمین اعتبار بیمارستان ۳۲۰ تختخوابی را در دستور کار قرار دهند.

به گفته سرپرست دانشکده علوم پزشکی نیشابور، هم اکنون پیگیری های لازم از طریق نمایندگان شهرستان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و سایر مدیران مربوطه در دستور کار قرار گرفته است. پیگیری هایی که به نظر می رسد بخش عمده آن بایستی معطوف جدیت در پیگیری حق مردم شهرستان از اعتبارات ملی و استانی باشد.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.