جشنواره فیلم و عکس سلامت نیشابور تاثیر ملی خواهد داشت

مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان:

جشنواره فیلم و عکس سلامت نیشابور تاثیر ملی خواهد داشت

میر علمدار- سید سعید سرابی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با اشاره به برگزاری جشنواره ملی فیلم و عکس سلامت در نیشابوراظهار کرد: این نوع اقدامات نشان از درک بالا و هوشمندانه مدیران سلامت در حوزه بهداشت و شهرستان نیشابور دارد.

وی افزود: این که هنر را برای توسعه مفهوم سلامت در سطح جامعه انتخاب نموده‌اند کاری کاربردی است و این از ویژگی‌های مردم فرهنگ دوست نیشابور است که در این جشنواره دوباره به نمایش گذاشته می شود.

سرابی خاطرنشان کرد: به طور اساسی هرگونه موضوعی که ارتباط تنگاتنگی با فرهنگ عمومی جامعه داشته باشد می‌تواند ما را در توسعه کشور کمک کند.

وی یادآورشد: برگزاری جشنواره جشنواره ملی فیلم و عکس سلامت تاثیر خود را در شهرستان، استان و کشور نشان خواهد داد و ما نیز امیدواریم بتوانیم همان‌گونه که تاکنون همکاری داشته‌ایم، این جشنواره را در ادامه راه کمک کنیم.

مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی تصریح کرد: همچنین باید مواظب باشیم که این گونه جشنواره‌ها با کیفیت بالایی برگزار شود که بتوانیم نتیجه و خروجی آن را در رسانه‌ها و سطح جامعه برای توسعه مفهوم مهم و ارزشمند سلامت به نمایش بگذاریم.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.