جشنواره استانی پویا نمایی در نیشابور برگزار شد

image-artna_newspicture_14511440871989336_Untitled_1باقر میرعلمدار– همزمان با دهه فجر نخستین  جشنواره استانی پویانمایی با عنوان «صبح پویا»  ویژه اعضای کانون های استان خراسان رضوی درمرکز شماره سه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیشابور برگزار می شود.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان با اعلام این خبراظهار کرد: یکی از فعالیت هایی که چند سالی است در جرگه فعالیت های کانون قرار گرفته ، برگزاری کارگاه های انیمیشن (پویانمایی) و فیلمسازی برای نوجوانان ۱۲ تا ۱۵ سال است و مراکز کانون های پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خراسان رضوی نیز در این زمینه بسیار فعال هستند.

جواد محقق نیشابوری خاطرنشان کرد: برای نخستین بار  در استان خراسان رضوی  جشنواره  پویانمایی « صبح پویا» را همراه  با کارگاه های انیمیشن و فیلمسازی مراکز استان خراسان رضوی  را همزمان با دهه  فجر با اهتمام مرکز شماره سه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیشابور در این مرکز برگزار می کنیم.

محقق نیشابوری یادآورشد: محوریت آثار جشنواره با موضوع «دنیای دوست داشتنی م»، «آرزوهای من»، «خانواده من»، «دوستان من»، «بازی های من» و … می باشد و کلیه شرکت کنندگان باید از اعضای کانون باشند و سن شرکت کنندگان بین ۱۲ تا ۱۵سال وتعداد اعضای گروه های شرکت کننده ۱تا ۴ نفر باشند. محدودیتی برای تعداد آثار ارسالی وجود ندارد.

مدیرکل کانون پرورش فکری استان عنوان کرد: آخرین مهلت ارسال آثار به دبیر خانه جشنواره  مستقر در مشهد اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خراسان رضوی  تا ۲۰ دی ۹۴ می باشد وبه گروه های برگزیده جوایزنقدی اهدا خواهد شد.

گفتنی است، اختتامیه جشنواره پویانمایی «صبح پویا» ۱۵ بهمن ۹۴ ساعت ۹ صبح  با حضور گروه های برگزیده در مرکز سه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیشابوربرگزار خواهدشد.

مرکز سه کانون پرورش فکری نیشابور به همت برادران  خیر ساز حکمت و به یادبود معلم پیشکسوت نیشابوری «مرحوم غلامرضا حکمت» بازسازی گردیده و در حال حاضر در خیابان ابراهیمی (بوستان نسترن) روزانه پذیرای بسیاری از کودکان و نوجوانان این منطقه است که در کلاس ها و کارگاه های مختلف فرهنگی هنری و ادبی این مرکز شرکت می کنند.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.