جذب ۳ پزشک فوق تخصص جدید در نیشابور

جذب ۳ پزشک فوق تخصص جدید در نیشابور

وب­ دا نیشابور/ ۳ پزشک فوق تخصص جدید در رشته های انکولوژی، خون شناسی،گوارش، بیماریهای کبد و بیماریهای ریه به مجموعه پزشکان متخصص و فوق تخصص نیشابور افزوده شد.

معاون درمان دانشکده علوم پزشکی نیشابور گفت: با عنایت به برنامه های طرح تحول نظام سلامت و فعال شدن کلینیک های بیمارسانهای دولتی در شیفت صبح و عصر و لزوم جذب پزشکان متخصص و فوق تخصص با پیگیری های سرپرست دانشکده علوم پزشکی نیشابور تا پایان سال جاری تعداد ۲۵ نفر پزشک متخصص و فوق تخصص به نیشابور اضافه خواهد شد.

دکتر علی اصغر راستگو در گفتگو با خبرنگار افزود: در همین راستا دکتر مجید سلامی فوق تخصص انکولوژی (شیمی درمانی انواع سرطانها) و بیماریهای خون و دکتر سید مهدی پاکدامن فوق تخصص گوارش و بیماریهای کبد به مجموعه پزشکان متخصص و فوق تخصصی نیشابور افزوده شده اند و در شیفت صبح و عصر در پلی کلینیک تخصص و فوق تخصصی بیمارستان ۲۲ بهمن مشغول به ارائه خدمات درمانی به همشریان عزیز می باشند.

معاون درمان دانشکده علوم پزشکی نیشابور اضافه کرد: دکترمهسا موسوی فوق تخصص بیماریهای ریه نیز در شیفت صبح و عصر در پلی کلینیک تخصص و فوق تخصصی بیمارستان ۲۲ بهمن ارائه خدمات درمانی به همشریان عزیز بر عهده دارد.

وی بیان داشت : همچنین دکتر امین رازی پزشک متخصص ارتوپدی نیز در شیفت صبح و عصر در پلی کلینیک تخصص و فوق تخصصی بیمارستان ۲۲ بهمن مشغول به ارائه خدمات درمانی به همشریان عزیز می باشد.

دکتر راستگو خاطرنشان کرد: با توجه به حضور پزشکان فوق الذکر بیماران نیازمند نیاز به اعزام مشهد و سایر شهرهای همجوار را ندارند.

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.