جانشین فرمانده کل سپاه: تیپ ۲۱ امام رضا به فرماندهی سردار قاجاریان، بهترین یگان نیروهای مسلح بود

 

3کارنامه فرمانده شهیدِ تیپ ۲۱ امام رضا (ع) درخشانترین کارنامه در جمع فرماندهان نیروهای مسلح است و ما امروز بهترین فرمانده خود را برای دفاع از حریم اهل بیت (ع) تقدیم میکنیم

ایران یک قدرت منطقه با دامنه های تاثیر جهانی است

به گزارش خیام نامه، سرتیپ حسین سلامی، جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در مراسم تشییع سردار سرتیپ قاجاریان و سروان احمد رضایی اوندری که در مسجد جامع شهرستان نیشابور، برگزار شد، اظهار داشت: ایران امروز نه تنها قدرت بزرگ منطقه‌ای که یک قدرت با دامنه‌های تاثیر جهانی است و هیچ میزی نیست که برای حل بحران‌های این منطقه، یک قدرت بزرگ دیگر حضور نداشته باشد و آن ایران است؛ نه یک قدرت ساده بلکه قدرتی که محور حل مسائل است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران ادامه داد: رژیم آل سعود هم در یک طرف میز ایستاده اما او به آمریکا آویزان است و هویتی از خود ندارد و اصلاً قیافه یک رژیم و یک حکومت به او نمی‌آید.

وی افزود: در مسیر تشییع سردار شادمانی، معاون عملیات قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا(ص) که در تشییع حضور داشتند، اعلام کردند، در ارزیابی‌هایی که توسط قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا صورت گرفته، تیپ ۲۱ امام رضا بهترین یگان نیروهای مسلح ارزیابی شده است وکارنامه فرمانده شهیدِ آن نیز درخشان‌ترین کارنامه در جمع فرماندهان نیروهای مسلح است و ما امروز بهترین فرمانده خود را برای دفاع از حریم اهل بیت (ع) تقدیم می‌کنیم و به داشتن چنین انسان‌هایی که در تاریخ جاودانه می‌مانند، افتخار می‌کنیم.

وی گفت: ما پیش مرگ و خادم شما مردم ایم و برای آرمان ها و دین و عزت شما حاضریم، قطعه قطعه شویم. وقتی این همه روح مهربانی و صمیمیت را در شما می بینیم؛ فکر نمی کنم امروز در نیشابور کسی در خانه خود مانده باشد، همه دل ها از جا کنده شده؛ ما قدم های شما را می بوسیم.

سلامی اظهار کرد: فقط در ۳۵ سال گذشته ۱۴ کشور مسلمان، تحت حمله آمریکا و رژیم صهیونیستی قرار داشته و این ارمغان غرب برای اسلام بوده است؛ اما پس از پیروزی انقلاب مسلمانان پناهگاه پیدا کردند و از آن روز به بعد رویای شیرین تسلط بر جهان اسلام برای مستکبران به کابوس تبدیل شد.

وی افزود:  امروز شهید قاجاریان در سوریه قلب مقاومت ایستاده و در آن جا جنگیده است؛ او و شهید احمد رضایی ایستاده‌اند تا سیاست دشمنان ما در سرزمین‌های اسلامی دفن شود.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.