توقیف اموال یک مؤسسه مالی اعتباری قبل از فروش

توقیف اموال یک مؤسسه مالی اعتباری قبل از فروش

۷ میلیارد تومان لوازم و دستگاههای متعلق به هئیت مدیره یک مؤسسه مالی و اعتباری که شایعات پیرامون وضعیت ادامه کار آن باعث چندین مورد تجمع و سرگردانی مردم در ماه های اخیر در مقابل شعب آن مؤسسه شده است، توقیف شد.

به گفته فرمانده پلیس شهرستان نیشابور سه شنبه شب گذشته کلیه دستگاه ها و ماشین آلات یک معدن که متعلق به هیئت مدیره مؤسسه مالی و اعتباری مذکور، که در حال انتقال از مشهد به نیشابور با هدف جلوگیری از توقیف آنها توسط دادستانی در مشهد بوده است، از سوی پلیس نیشابور توقیف شد.

سرهنگ حسینی به خبرنگار خیام نامه گفت: در تحقیقات تکمیلی مشخص گردید که تعداد سی و هفت دستگاه یک «معدن سنگ» شامل: ژنراتور بزرگ دیزلی، دستگاه کوه برش، ژنراتور برق، دستگاه کنترل ولتاژ برق و غیره که متعلق به یکی از اعضای هیئت مدیره این مؤسسه مالی و اعتباری در مشهد می باشد، به ارزش بیش از ۷۰ میلیارد ریال جهت جلوگیری از توقیف اموال با سه دستگاه تریلی به نیشابور انتقال داده شده است.

رئیس پلیس با بیان اینکه این مؤسسه بدهکار قصد فروش اموال مزبور را در شهرستان دیگری داشته اند، افزود: با دریافت خبر اختفای این اموال در نیشابور ، مأموران پلیس امنیت عمومی شهرستان با یک سری تحقیقات میدانی محل اختفای اموال را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی، در اقدامی غافل گیرانه نیمه شب سه شنبه ۲۹ اردیبهشت ماه، کلیه این وسایل را توقیف کردند.

پرونده تشکیل شده جهت تحقیقات تکمیلی در اختیار مقام قضایی قرار گرفته است.

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.