تمام دانش آموزان یک مدرسه نیشابورعضو کانون پرورش فکری شدند

سیدباقر میرعلمدار- در آستانه هفته کتاب و کتابخوانی  تمام دانش آموزان دبستان دخترانه شهید الیشه نیشابور به عضویت مرکز شماره سه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیشابور در آمدند.

مسئول مرکز سه کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان  نیشابور اظهارکرد: بیش از  ۳۰۰دانش آموزان دبستان دخترانه شهید الیشه ، که نزدیک ترین مدرسه به مرکز شماره سه کانون نیشابور واقع در خیابان ابراهیمی محسوب می شود، در آستانه هفته کتاب و کتابخوانی به عضویت کانون در آمدند تا با حضور در تنها مرکز فرهنگی منطقه اوقات فراغت خود را به بهترین شکل ممکن پر کنند.

زهره اکبرآبادی افزود: دبستان شهید الیشه از جمله مدارسی است که همکاری بسیار خوبی با مرکز داشته است  ودر واقع این همکاری و همراهی سالهاست که در ویژه برنامه ها و مناسبت های مختلف و از جمله در طرح کانون و مدرسه به نحو بسیار پر رنگ و شایسته ای ادامه پیدا کرده است و موجب شده که  بیشترین تعداد اعضاء  کودک مرکز، دانش آموزان این مدرسه باشند.

وی خاطرنشان کرد: از تعداد بیش از ۳۰۰ دانش آموز این مدرسه ۱۸۵ نفر عضو کانون هستند و عضویت  ۵۸ نفر آنان تمدید شده و ۱۶۰ نفر به تازگی به عضویت مرکز در آمده اند.

مرکز شماره سه نیشابور در همه سال پذیرای بیش از ۵۰ عضو به صورت میانگین می باشد که این روند در طول تابستان به بیش از ۸۰ نفر نیز رسیده است.

مسئول مرکز سه کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان  نیشابور تصریح کرد: کودکان نیشابوری با عضویت در مراکز سه گانه کانون این شهر و با بهره مندی از امکانات و برنامه های این مراکز به رشد و بالندگی و پرورش توان و استعدادهای خود در زمینه های مختلف همت بگمارند، چراکه۴۰ عنوان فعالیت در زمینه‌های کارگاه سفال، نقاشی، خوشنویسی، قصه‌گویی، شعرخوانی، کتابخوانی نمایش فیلم و… در این مراکز انجام می‌گیرد.

 

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.