تقدیر مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از شهردار نیشابور

تقدیر مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از شهردار نیشابور

مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی خراسان رضوی از مهندس زرندی شهردار نیشابور قدردانی کرد.

سید سعید سرابی در نامه ای خطاب به شهردار نیشابور آورده است: اقتضائات شهر فرهنگی نیشابور، حضور بزرگ مردان نستوهی را برای حفظ ارزش های فرهنگی این شهر با عظمت و سابقه فرهنگ ولایی می طلبد. شهری که یادگار قدم متبرک عالم آل محمد صلی ا… علیه و آله است. شهری که رویدادهای ملی بزرگداشت عطار و خیام زینت بخش آن است.

12 (2)

وی در این نامه یادآور شده است: یقیناً شهر بالنده نیشابور در فعالیت های فرهنگی هنری مانند برپایی نمایشگاه کتاب، نمایشگاه قرآن، ورود به عرصه مطبوعات و توسعه هنر، به واسطه توسعه مشارکت های فرهنگی هنری که بخش اعظمی از نیاز به فعالیت های فرهنگی هنری شهرستان را پوشش داده است، جزو شهرستان های پیشتاز است.

سرابی در این نامه با تاکید بر این که این اتفاقات در دوره مسئولیت جنابعالی به عنوان شهردار نیشابور، جلوه بارزتری یافته است و مشارکت های فرهنگی هنری برجسته تر است، آورده است: به پاس قدردانی از حسن تدبیر و تلاش های فرهنگی حضرتعالی به ویژه تأسیس و فعالسازی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری نیشابور، صمیمانه سپاسگزاری نموده و اجر معنوی شمار را از محضر خداوند منان و در پناه عنایات ائمه معصومین (ع) و توجهات خاص حضرت علی بن موسی الرضا (ع) خواهانم.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.