تقدیر از انجمن داستان سیمرغ نیشابور در نشست بزرگان ادبیات ایران

مریم عارفی پور

8در جشن یازدهمین سال فعالیت کانون ادبی چوک با حضور داستان نویسان و شاعران جوان، که یکشنبه هفتم شهریور ماه در سالن همایش های کانون ادبیات ایران در تهران برگزار شد، از تلاش های انجمن داستان سیمرغ نیشابور تقدیر شد.

دبیر انجمن داستان سیمرغ در این زمینه به «خیام نامه» گفت: در این مراسم تفاهم نامه ای میان انجمن داستان سیمرغ نیشابور و کانون ادبی چوک در باب انتقال اطلاعات و تجربیات طرفین، امکان حضور اعضا در نشست های طرفین، تشویق و حمایت از داستان نویسان و نوقلمان جوان نیشابوری و چاپ آثار داستان نویسان و نوقلمان جوان نیشابوری در نشریه چوک امضا شد.

مصطفی بیان، که خود از داستان نویسان نیشابوری و دبیر انجمن داستان سیمرغ است افزود: نیشابور بعد از دریافت لوح تقدیر و ابراز غرور و خرسندی بابت حضور در جمع داستان نویسان و شاعران فعال کشور، گزارشی از فعالیت های گذشته انجمن سیمرغ ارائه داد.

به گفته بیان، بخش اول این مراسم به داستان خوانی و شعرخوانی گذشت و پس از آن فیلم «طوفان سنجاقک» اثر شهرام مکری پخش گردید.

در این مراسم، علی دهباشی، نویسنده و سردبیر مجله ی ادبی بخارا ضمن تبریک و ستایش فعالیت های ادبی کانون تاکید کرد: «با تلگرام و فیس بوک، داستان نویس یا شاعر نمی شویم!»

کانون ادبی چوک، تعدادی از داستان نویسان و شاعران جوان و فعال کشور در حوزه ی ادبیات را نیز مورد تقدیر قرار داد.

مهدی رضایی (داستان نویس و دبیر کانون ادبی چوک)، مائده مرتضوی (منتقد ادبی)، مصطفی سلیمی (داستان نویس و منتقد ادبی)، بهاره ارشد ریاحی (داستان نویس و منتقد ادبی) از شرکت کنندگان در این مراسم بودند.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.