تذکری نماینده نیشابور به وزیر کشور و بانک مرکزی

گرمابی: دلیل عدم برگزاری کنسرت‌ها را برای مردم نیشابور روشن کنید!

چه تفاوتی میان نیشابور و شهرهای هم جوارش هست؟!

چرا در مورد ارتقای بخش های نیشابور تعلل می شود؟

موسسات اعتباری ادغام شده جواب درستی به مردم نمی دهند .

نماینده مردم نیشابور در مجلس طی تذکری به وزیر کشور یکی از دغدغه های موکلان خود را پی گرفت و خطاب به رحمانی فضلی گفت: دلیل امکان پذیر بودن برگزاری کنسرت‌ها در نیشابور چیست؟.

حمید گرمابی در تذکر شفاهی امروز خود در صحن علنی مجلس همچنین خطاب به رییس کل بانک مرکزی تذکر داد: علیرغم مداومت در تلاش‌ برای ساماندهی صندوق‌ها و موسسات مالی، هنوز مشکلات زیادی باقی‌مانده از جمله در خراسان، افضل توس با بانک آینده ادغام شده و از سال ۹۲ هم سودها را کم کرده‌اند، اما جواب درستی به مشتریان نمی‌دهند. در مورد موسسه «فرشتگان» نیز برخی از حساب‌های خاص تعیین تکلیف نشده اند و مشکلات در این زمینه در استان خراسان همچنان باقی است وی خواستار رسیدگی به این موضوعات توسط رییس بانک مرکزی و پاسخگویی وی شد.

گرمابی که از فرصت خود بار دیگر برای تذکر به وزیر کشور استفاده می کرد، در جداگانه به رحمانی فضلی اظهار کرد: علیرغم پیگیری های انجام شده هنوز در مباحث تقسیمات کشوری در شهرستان های نیشابور و فیروزه کاری انجام نشده است. این درخواست موکلان من و شهروندان نیشابور و فیروزه است.

این نماینده اصلاح طلب مجلس در ادامه بیان کرد: برگزاری کنسرت ها در شهر نیشابور امکان پذیر نیست در حالی که در شهرهای اطراف این امکان وجود دارد؛ وی از وزیر کشور خواست دلیل این موضوع را روشن کند.

نماینده مردم نیشابور در مجلس در تذکری از وزیر بهداشت هم خواست که پوشش بیمه سلامت که امید نجات مردم از هزینه های کمرشکن درمان است، برای سال ۹۷ نیز حفظ شود.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس همچنین در مورد شفافیت در بودجه ۹۷ از رییس جمهور تشکر کرد و افزود: در سال آینده مقادیر زیادی صرف اشتغال خواهد شد، طرح و برنامه کامل و دقیق و حساب شده ای باید تهیه شود و کنترل و نظارت بسیار سختگیرانه باشد تا منابع اشتغال بهینه هزینه شود.

گرمابی در پایان اظهار کرد: ضرر و زیان آلودگی هوا برای سلامتی مردم و اقتصاد کشور را دقیق حساب کنیم تا با عدد و رقم مشخص شود هر گونه هزینه ای برای اسقاط کردن وسایل نقلیه آلوده کننده از طرف دولت به جا خواهد بود.

 

 

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.