تدبیر شورای اسلامی شهرستان برای دفاع از حقوق مردم نیشابور: تشکیل کمیسیون ویژه ی تقسیمات کشوری در شورای شهرستان

دومین جلسه ی شورای شهرستان نیشابور با حضور اعضا و به ریاست جواد قدمگاهی روز سه شنبه ۲۵ مهرماه در محل این شورا برگزار شد. در این جلسه پس از بحث و گفتگو در باره ی اولویت های این شورا در دوره ی پنجم در خصوص تعداد، عناوین و زمان تشکیل  کمیسیون ها  تصمیم گیری و روسای کمیسیون ها نیز انتخاب شدند.

 بر اساس مصوبات این جلسه کمیسیون های شورای شهرستان شامل  کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی به ریاست مجتبی باری؛ کمیسیون برنامه، بودجه و عمران به ریاست اسماعیل باری، کمیسیون کشاورزی ، دامپروری و منابع طبیعی به ریاست علی اصغر شاکری، کمیسیون حقوقی و نظارت به ریاست سیدحسین علوی ، کمیسیون مشارکت های اقتصادی و گردشگری به ریاست یعقوب علی اکبری خواهند بود.

به گفته رضا مهرداد، سخنگوی شورای شهرستان، در این جلسه  نظر به اهمیت مباحث تقسیمات کشوری و برای دفاع از حقوق مردم نیشابور در جهت ارتقای بخش ها و کمک به حل و فصل اختلافات محلی در این خصوص، کمیسیون ویژه ای با شرکت تمامی اعضا تشکیل شد و اعضا به اتفاق مهرداد را به ریاست این کمیسیون برگزیدند.

در ادامه این جلسه با تصویب اعضا مقرر شد برای آشنایی اعضای شورا با معضلات و مطالبات مردم هر بخش و شهر، جلسات ماهیانه ی شورای شهرستان به صورت دوره ای در بخش ها و شهرهای اقماری برگزار شود.

 

 

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.