تدام نیک اندیشی های حاج محمدمهدی شفیعی

برگ دیگری از همت نیشابوری ها پیش چشمان مقامات وزارت بهداشت رقم خورد

اینجانب آمادگی احداث ساختمان مرکز روانپزشکی به مساحت ۳۰۰۰ متر مربع و با ظرفیت پنجاه تخت بیمارستانی را دارم و پس از اتمام کار آن را بطور کامل جهت بهره برداری و ارایه خدمات درمانی به بیماران اعصاب و روان در اختیار دانشکده علوم پزشکی نیشابور قرار خواهم داد.

گزاره های بالا، سخنان یکی از شهروندان نیک اندیشی است که در سال های اخیر سهم قابل توجهی از فعالیت در توسعه امکانات بهداشتی و درمانی برای همشهریان خود را وجهه همت خویش ساخته است.

محمدمهدی شفیعی، شهروند نیکوکاری که در سال های اخیر پایه های تکمیل نیازهای درمانی مردم شهرش را وجهه همت خویش قرار داده است، بعدازظهر سه شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۶، در جلسه هماهنگی ساخت بخش روانپزشکی بیمارستان «حکیم» با حضور مسئولان وزارت بهداشت، آمادگی خود را برای برداشت  گام دیگری در ادامه اقدامات نوع دوستانه خویش  اعلام کرد.

 او که از خیر خواهی و نوع دوستی، به عنوان انگیزه اصلی مشارکت نیکوکاران در حوزه سلامت تعبیر کرد، افزود: آن چه از ما در این دنیا می ماند، خیرخواهی و نوعدوستی ماست.

این نیک اندیش سلامت افزود: اگر برای کار خیر بتوانیم از پس انداز و سود کار اقتصادی خود هزینه کنیم خوب است ولی زمانی کار خیر و نوع دوستی ما ارزش عالی پیدا می کند که ما از اصل سرمایه خود به دیگران ببخشیم. محمدمهدی شفیعی بیان داشت: اینجانب آمادگی احداث ساختمان مرکز روانپزشکی را به مساحت ۳۰۰۰ متر مربع و با ظرفیت پنجاه تخت بیمارستانی دارم و پس از اتمام کار آن را به طور کامل جهت بهره برداری و ارایه خدمات درمانی به بیماران اعصاب و روان در اختیار دانشکده علوم پزشکی نیشابور قرار خواهم داد.

این رخداد ارزشمند و اعلام آمادگی نیشابوری نیک اندیش  در جلسه هماهنگی ساخت بخش روانپزشکی بیمارستان «حکیم»، با حضور دکتر ایازی معاون اجتماعی وزارت بهداشت، دکتر قدیمی معاون اجرایی معاونت درمان وزارت، دکتر کلانتری مدیرکل تعالی و امور بیمارستان های کشور و رضایی مدیر کل امور بودجه و اعتبارات معاونت درمان اتفاق افتاد و برگ دیگری از همت نیشابوری ها برای اعتلای سلامت همشهریان خود را پیش چشمان مهمانان بلندپایه شان رقم زد.

در این نشست، متن اعلام آمادگی و درخواست های این همشهری نیک اندیش در چند بند خوانده شد و مسئولین عالی رتبه وزارت بهداشت، موافقت این وزارتخانه را با تمام خواسته های وی از جمله تجهیز، تامین نیروی انسانی و پیش بینی راه اندازی رشته های دانشگاهی مرتبط اعلام کردند.

گفتنی است در این نشست، دکتر عظیمی نژاد، رئیس علوم پزشکی نیشابور، ضمن بیان تاریخچه مشارکت خانواده محترم شفیعی در ساخت فضاهای درمانی نیشابور از جمله ساخت بخش جراحی مردان مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی ۲۲ بهمن و احداث ساختمان آنژیوگرافی این مرکز، اظهار داشت: به همت خیرین در سال های اخیر کارهای خوبی در نیشابور انجام و کارهای بزرگتری همچون احداث مرکز روانپزشکی شفیعی در حال طراحی و اجراست.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.