تحسین فرماندار از اقدامات حوزه سلامت در نیشابور

معاون استاندار و فرماندار ویژه  نیشابور از اقدامات حوزه سلامت شهرستان تقدیر کرد.

سعید شیبانی، فرماندار ویژه  نیشابور در حاشیه بازدید اعضای شورای اداری از مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشکده علوم پزشکی نیشابور به مناسبت هفته پدافند غیرعامل، با بیان دستاوردهای دانشکده علوم پزشکی  در چند سال اخیر از جدیت، پیگیری و نیز هماهنگی بسیار بالای رئیس دانشکده با مجموعه عوامل اجرایی و سیاسی شهرستان تشکر کرد.

فرماندار افزود: اقدامات دانشکده علوم پزشکی نیشابور نامبر وان (number one)، جدی، مستمر، برنامه ریزی شده ، بسیار چشمگیر و تحسین برانگیز بوده و باعث ایجاد ظرفیت فوق العاده ای در سطح استان و درنتیجه موجب توجه ویژه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پژشکی به دانشکده علوم پزشکی نیشابور شده است.

شیبانی ضمن تشکر از حمایت های وزیر بهداشت،  با اشاره به توانمندی های دانشکده نیشابور یادآور شد: در طی سه سال گذشته اقدامات زیادی در حوزه تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی نیشابور انجام شده و در حال حاضر در حال انجام است و امیدواریم در  آینده نزدیک با اتمام اقدامات در حال انجام، شاهد خلق دستاوردهای جدید حوزه سلامت باشیم.

فرماندار ویژه نیشابور در پایان با تشکر از کارکنان اورژانس ۱۱۵ گفت: دعای خیر مصدومین و بیماران و خانواده های آنان در زندگی شما آرامش و خیر و برکت بیشتری را به ارمغان خواهد آورد.

در این بازدید گزارشی از وضعیت و عملکرد مرکز مدیریت بحران و پدافند غیر عامل دانشکده توسط رییس دانشکده ارائه گردید.

 

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.