تجمع «سلاخان»کشتارگاه شهرداری مقابل شورای شهر

کارد سلاخان نیشابور به استخوان رسید….

تجمع «سلاخان»کشتارگاه شهرداری مقابل شورای شهر

ده ها نفر از «سلاخان»کشتارگاه نیمه صنعتی متعلق به شهرداری نیشابور در اعتراض به آنچه بی توجهی مسئولان به «حقوق»خود می دانستند مقابل شورای شهر تجمع کردند. این افراد که به همراه خانواده های خود در این تجمع اعتراضی حضور یافته بودند خواستار رسیدگی «فوری» مسئولان شهرداری به مشکلات خود شدند. تجمع کنندگان مدعی بودند پس از سال ها کار، شهرداری در سال ۱۳۹۴ در مزایده ای پر حرف و حدیث،در حالی بهره برداری از کشتارگاه را به بخش خصوصی واگذار نموده است که بهره بردار بدون توجه به سوابق طولانی ما، اقدام به استخدام افراد جدیدی از جمله از مشهد نموده است.

براساس گزارش بازرسی های تامین اجتماعی، این افراد عمدتا دارای سوابق طولانی کار در این کشتارگاه هستند و حتی بر اساس نامه ی مورخه ی ۱۰/۲/۹۴ اداره ی دامپزشکی و دستور سرپرست شهرداری تعداد سلاخان فعال باید از ۸نفر به ۱۶ نفر افزایش می یافت که با تصمیم بهره بردار همه ی آن ها اخراج شدند.

کشتارگاه نیمه صنعتی شهرداری نیشابور که در سال ۱۳۷۶ در جنوب نیشابور فعالیت خود را آغاز نموده است واز مشکلات گوناگون مدیریتی و بهداشتی رنج می برد تا آن جا که برخی از اعضای شورای شهر در ماه های پایانی سال گذشته از وضعیت بهداشتی آن ابراز نگرانی نموده بودند.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.