تبریک حضوری مسئولین نیشابور به مناسبت روز جهانی کودک

سیدباقر میرعلمدار- مسئولین نیشابور  همزمان با روزجهانی کودک و هفته ملی کودک  در مرکز شماره سه کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان نیشابور حضور یافته وبه کودکان و نوجوانان این روز را تبریک گفتند.

مسئول مرکز شماره سه کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان نیشابور گفت: در ادامه ویژه برنامه های طراحی شده برای هفته ملی کودک، در نخستین روز از این هفته کوثری سرپرست شهرداری، سرهنگ حسینی فرمانده بسیج و صادقی عضو شورای شهر نیشابور ضمن حضور در این مرکز از روند فعالیت های کانون در جهت پرورش خلاقیت و استعداد کودکان و نوجوانان  آگاه شدند.

زهره اکبرآبادی  یادآورشد: در این روز جلسه انجمن اولیا و مربیان دبستان شهید الیشه در مرکز تشکیل و والدین دانش آموزان این مدرسه  که همگی به عضویت کانون در آمده اند، ضمن نمایش فیلم همنشین یکی از تولیدات کانون با ارائه توضیحاتی با برنامه های کانون نیز آشنا شدند تا زمینه همکاری و ارتباط بیشتر والدین و بچه ها فراهم با کانون  آید.

مسئول مرکز شماره سه کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان نیشابور تصریح کرد: ۴۰ عنوان فعالیت در زمینه‌های کارگاه سفال، نقاشی، خوشنویسی، قصه‌گویی، شعرخوانی، کتابخوانی نمایش فیلم و… در این مراکز انجام می‌گیردکه ویژ ه کودکان و نوجوانان ۷ تا ۱۶ سال می باشد.

شایان ذکراست  نیشابور دارای سه مرکز ثابت کانون است که مرکز شماره یک واقع در خیابان امام (ره)  داخل دبیرستان عترت، مرکز شماره دو واقع در بلوار جانبازان بین جانبازان ۳ و ۵ و مرکز شماره سه واقع در خیابان ابراهیمی بوستان نسترن است. یک مرکز پستی  نیز واقع در خیابان امام داخل دبیرستان عترت است که به ارسال کتاب برای دانش آموزان روستایی می پردازد و مرکز آموزش زبان (کانون زبان) هم در خیابان ۱۵ خرداد فعال می باشد.

 

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.