تاکید بر برگزاری باشکوه یک همایش بین المللی دانشگاه علوم پزشکی

رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی نیشابور بر برگزاری باشکوه همایش بین المللی سونوگرافی مفصل هیپ نوزادان تاکید کرد.

دکتر عظیمی نژاد رئیس دانشکده علوم پزشکی نیشابور در بازدید از هتل امیران نیشابور که با حضور مدیرعامل، مهندسان و مشاوران این پروژه برگزار شد، درخصوص امکان برگزاری همایش و کارگاه بین المللی سونوگرافی مفصل هیپ نوزادان، کمیت و کیفیت برگزاری همایش بین المللی مذکور که در تاریخ ۳۰، ۳۱ شهریور و ۱ مهرماه توسط دانشکده علوم پزشکی در نیشابور برگزار می شود، بحث و تبادل نظر کرد.

وی با اشاره به حضور متخصصان از گروه های تخصصی رادیولوژی و سونوگرافی ، اطفال و ارتوپدی از سراسر کشور بر تلاش جدی همه دست اندرکاران برای برگزاری باشکوه این همایش تأکید کرد.

گفتنی است،  بنا بر اعلام روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی، همایش بین المللی سونوگرافی مفصل هیپ نوزادان با حضور اساتید بین المللی همچون آقایان پروفسور رینهارد گراف و دکتر محمد عزیزبیگ مهاجر از اتریش، دکتر محمد شمس از سوئیس و خانم دکتر مهرزاد مهدی زاده از ایران با همکاری اداره سلامت کودکان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار می گردد .

 

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.