تانکر گاز مایع واژگون شد، حادثه به خیر گذشت

2383_largeزمانی که راننده تریلر در حاشیه خاکی جاده نیشابور به مشهد دنده عقب حرکت می کرد، چاله ای را که در کنار جاده بود ندید و  با افتادن چرخ عقب تانکر به درون چاله تریلر در کنار جاده واژگون شد.

روز سه شنبه ۳ آبان ماه، با اعلام این حادثه به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی نیشابور یک تیم از آتش نشانان شهر قدمگاه به محل اعزام شدند. راننده تریلر با شکستن شیشه کابین توسط مردم از داخل کامیون خارج شده بود. از آنجایی که تانکر آسیبی ندیده بود و هیچ گونه نشت گازی وجود نداشت، به دلیل نبودن امکانات لازم برای تخلیه تانکر در نیشابور عملیات تخلیه و جابجایی تانکر به روز بعد موکول شد .

ساعت ۸ صبح روز چهارشنبه یک تیم از آتش نشانان ایستگاه ۵ نیشابور جهت احتیاط حریق در محل مستقرشدند. در حالی که بخشدار، عوامل نیروی انتظامی، شر کت نفت نیشابور و مشهد، راه و ترابری و پلیس راهور نیز در محل عملیات حضور یافته بودند، ابتدا مدرسه ای که در نزدیکی محل حادثه بود تعطیل  و جاده روستایی حاجی آباد نیز بسته شد. پس از آن کار تخلیه گاز توسط کارکنان شرکت نفت با استفاده ازیک دستگاه کمپرسور به درون تانکر دیگری انجام شد. این عملیات در ساعت ۱۴ به پایان رسید.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.