بیمارستان ۳۲۰ تخت خوابی نیشابور احداث می‌شود

سرپرست فرمانداری نیشابور:

بیمارستان ۳۲۰ تخت خوابی نیشابور احداث میشود

سرپرست فرمانداری نیشابور گفت: احداث بیمارستان ۳۲۰ تخته خوابی نیشابور و ارتقای دانشکده علوم پزشکی به دانشگاه از اولی‌ترین مباحثی است که باید در حق نیشابور به انجام برسد.

برات‌ علی علی ‌نیا در باره طرح تحول نظام سلامت اظهار کرد: در طرح تحول نظام سلامت، توجه ویژه‌ ای به سلامت آحاد مردم جامعه در دستور کار قرار گرفته و خوشبختانه رضایت مردم را نیز در بر داشته است.

وی با اشاره به اقدامات اجرایی در این طرح عنوان کرد: در این طرح بیمارستان ‌ها موظف هستند که همه وسایل و تجهیزات و داروهای بیماران را تهیه کنند و اجازه ندارند بیماران را برای تهیه وسایل و یا دارو به بیرون بیمارستان هدایت کنند.

سرپرست فرمانداری نیشابور ادامه داد: بیمارستان‌ها اگر به‌دلیل نداشتن لوازم مثل ام‌آر‌ای مجبورند بیمار را به بیرون بیمارستان هدایت کنند موظف هستند خود هماهنگی کرده و هزینه آن را پرداخت کنند.

علی‌نیا عنوان کرد: خوشبختانه با اجرای این طرح در حال حاضر بیمار برای آمبولانس، ام‌آر‌آی، آزمایش و هزینه ایاب و ذهاب مبلغی پرداخت نمی‌کند.

وی بیان کرد: دانشکده علوم پزشکی نیشابور با پیگیری‌های دکتر عظیمی‌نژاد از زمان آغاز طرح تحول نظام سلامت، اقدامات مهم و تاثیرگذاری را در حوزه سلامت نیشابور به انجام رسانده ‌است.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.