بیانیه انتخاباتی حسین انصاری راد: با اطمینان به گرمابی رای می دهم

 

خیام نامه–  :حسین انصاری راد، نماینده مردم نیشابور در دوره های اول، پنجم و ششم مجلس شورای اسلامی، مردم نیشابور را به مشرکت گسترده در انتخابات دعوت کرد و از آنان درخواست کرد که به نامزد مورد تایید اصلاح طلبان و حامیان دولت رای بدهند.

انصاری راد در پیامی کتبی در رابطه با انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، آن گونه که کانال رسمی اصلاح طلبان نیشابور منشر کرده است، از مردم عزیز نیشابور و شهر فیروزه درخواست کرده تا در این فرصت مناسب و تاریخی در تبلیغ دکتر حمید گرمابی بکوشند و در رای دادن به او تردید نکنند.

1انصاری راد تصریح کرده که خودش با اطمینان به آقای گرمابی رای خواهد داد.

متن کامل این نامه در زیر می آید:

بسمه تعالی

خدایا چنان کن سرانجام کار

تو خشنود باشی و ما رستگار

مردم نجیب و هوشمند نیشابور و شهر فیروزه ، برادران و خواهران عزیز ، سلام و درود خدا برشما انتخابات ، یگانه فرصتی است که با استفاده ی درست از آن می توان بر معضلات و مشکلات پیروز شد و بنیانهای پیشرفت و ترقی و سعادت خود و دیگران و کشور را آماده ساخت و کشور عزیز و ملت بزرگوار ایران را که با تاریخ افتخارآمیز انسانی و اسلامی ، مستحق جایگاهی رفیع است در محل مناسب خود قرارداد . بدین مناسبت این خدمتگزار شما نکاتی را کوتاه اما مهم به عرض میرسانم .

۱-  در یک تحلیل عمیق ، حکومت و مدیران یک جامعه برآیند فهم فرهنگ آگاهی و درایت و شجاعت و مسئولیت آن جامعه است و بنابراین رأی یک نفر در هرکجای کشور و رأی کل جامعه ، بیان روح و انگیزه ها و شخصیت معنوی فرد و جامعه است . خیلی دور نمی رویم ، در انتخابات ریاست جمهوری ۹۲ انتخاب ملت ما نشان داد که به معضلات و نیازها و مقتضیات زمان آگاه است و به رییس دولتی رای داد که حقوق دان است و خود را در برابر ملت مسئول میداند و برای حل مشکلات تلاش می کند و با تدبیر و امید و هوشیاری ، با پدیده های پیچیده ی سیاسی و اقتصادی و فرهنگی برخورد می کند و خود را در برابر ملت و وعده هایی که داده است و در برابر قانون اساسی ، پاسخگو میشناسد . حل مساله اتمی و قرارداد برجام ، مهارت و مسوولیت و شجاعت دولت را آشکار ساخت . مدیریت مطلوب در اسلام و تجربه تاریخی بشر مبتنی بر عدالت و قانون و اخلاق و علم است .

۲-  مجلس و نمایندگان به عنوان یکی از مهمترین ارکان اداره کشور نیز باید معضلات و مشکلات کشور و شرایط مهم منطقه ای و جهانی را که سرنوشت کشور به آنها وابسته است بداند و ضمن نظارت دقیق بر عملکرد دولت در سیاست های درست ، دولت را یاری دهد و از اشتباهات و خطاها و جرائم جلوگیری نماید . هشت سال ریاست جمهوری احمدی نژاد و مجلس همراه او عبرت های بسیار دارد و به ملت ما درسهایی داد که فراموش نخواهد کرد .

۳-  اکنون چند روز به انتخاباتی داریم که سرنوشت کشور را برخلاف نظر بدبینان به  هرصورت رقم می زند و خوشبختانه یکی از فرزندان برومند نیشابور خود را آماده خدمت کرده است که متخصص و کارشناسی آزموده و آگاه و مسئول و پاسخگوست و به نظر اینجانب انتخاب او درخشان و هوشمندانه و مسئولانه است .

جناب آقای «دکتر حمید گرمابی» که سوابق علمی و دانشگاهی و مجموع اطلاعاتی که از ایشان وجود دارد به روشنی گواه صلاحیت کامل او برای خدمت به کشور و ملت و مجلس و دولت و خراسان و نیشابور است .

اینجانب از مردم عزیز نیشابور و شهر فیروزه درخواست می کنم در این فرصت مناسب و تاریخی در تبلیغ و خدمت به ایشان بکوشند و در رای دادن به ایشان تردید نکنند . اینجانب با اطمینان به ایشان رای خواهم داد و این نکته را نیز یادآوری می کنم که آقای دکتر گرمابی با موقعیت علمی و دانشگاهی و اشتغالات مهم ، حرصی برای احراز وکالت نشان نداد و این اصرار دوستان ایشان و نیشابور بود که وی را وادار به پذیرش مسئولیت نمود .

از خداوند متعال برای ملت ایران و مردم نیشابور و جناب آقای دکتر گرمابی ، توفیق و سلامت و سرفرازی مسئلت میکنم .

حسین انصاری راد- ۲۹ بهمن ۱۳۹۴

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.