بهزیستی زبرخان راه اندازی می شود

مرشدلو-  صدر رئیس بهزیستی شهرستان نیشابور گفت: در روزهای پایانی ماه رمضان تعداد ۶۰۰ نفر از مددجویان تحت پوشش بهزیستی بخش زبرخان توسط خیرین اطعام شدند.

وی افزود: امسال با همکاری خوب تحصیل گران میانی و محلی توانسته ایم ۳۵۰ میلیون ریال از کمکهای نقدی خیرین را جذب و در بین مددجویان سطح شهرستان در قالب سبد کالا توزیع نمائیم.

وی در خصوص خیرین گفت: در شهرستان نیشابور تعداد زیادی خیر وجود دارد که تعدادی از آنها را ما توانسته ایم شناسائی نمائیم ولی تعداد زیادی از آنها هنوز شناسائی  نشده اند که ما همواره نیازمند مساعدت آنها بوده و دست یاری آن ها را به گرمی می فشاریم.

در ادامه این مراسم بخشدار زبرخان از استقرار اداره بهزیستی در این بخش خبر داد و گفت: با توجه به جمعیت بالای این بخش و بعد مسافت و سهولت ارائه خدمات به مددجویان با همکار اداره بهزیستی شهرستان نیشابور به زودی اداره بهزیستی در این بخش افتتاح خواهد شد.

علی شریفان  همچنین از مسئولان شهری و روستایی این بخش خواست تا در خصوص آماده سازی و بهسازی معابر و ورودی های اماکن عمومی و اداره ها برای تردد راحت تر معلولان تلاش نمایند.

همچنین در این مراسم افطاری شاهرخی همشهری نیک اندیش به قید قرعه هزینه سفر به عتبات و عالیات ۵ نفر از معلولان را متقبل گردید.

در سطح شهرستان نیشابور ۱۵ هزار معلول و زن سرپرست تحت پوشش بهزیستی می باشند.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.