برق واحدهای بدهکار شهرک صنعتی نیشابور وصل شد

مسئول روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: برق تعدادی از واحد های تولیدی شهرک صنعتی خیام نیشابور که روز سه شنبه گذشته به دلیل بدهی قطع شده بود، دوباره وصل شد.

مجید آزیز به ایرنا افزود: شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان رضوی برای تداوم ارائه خدمات به مشترکین نیازمند وصول به موقع مطالبات خود می باشد.
وی اظهار کرد: به همین منظور برای تمام مشترکین بدهکار در شهرک صنعتی خیام به همراه قبوض ارسالی اخطار قطع برق نیز ارسال شده، که با مراجعه مشترکین نسبت به تقسیط یا تمدید مهلت پرداخت اقدام شده است و هم اکنون برق مشترکین مزبور وصل می باشد.
مدیر عامل شهرک صنعتی خیام نیشابور نیز در این باره گفت: صبح روز سه شنبه ۱۶ خردادماه، برق ۲۴ واحد تولیدی این شهرک به علت بدهی به اداره برق شهرستان قطع شد.
امین تابعی، افزود: براساس تصویب ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان، ادارات برق و گاز برای وصول مطالبات خود از واحدهای صنعتی باید با دفتر شهرک صنعتی خیام مکاتبه نموده و در صورت عدم وصول مطالبات در موعد مقرر، طی نامه کتبی به واحد بدهکار اخطار و در صورت پرداخت نشدن وجوه در مهلت تعیین شده اقدام به قطع برق و گاز کنند.
وی بدون اشاره به میزان بدهی ۲۴ واحد تولیدی به اداره برق گفت: قطع برق بدون اخطار و به رغم توافقات قبلی اقدام درستی نبود.
تابعی افزود: قطع برق واحدهای تولیدی علاوه بر زیان رساندن به این واحدها باعث می شود پساب تصفیه خانه این شهرک وارد محیط زیست شود و هم به محیط زیست و هم به این تصفیه خانه که ۱۰۰ میلیارد ریال برای آن هزینه شده است، آسیب جدی وارد گردد.
شهرک صنعتی خیام نیشابور دومین شهرک صنعتی فعال استان از نظر حجم سرمایه، تعداد و ترکیب صنایع می باشد.

 

 

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.