بخشی از بدهی۲۲۰میلیون تومانی‌ شهرداری به کتابخانه‌ پرداخت می‌شود

بخشی از بدهی۲۲۰میلیون تومانی شهرداری به
کتابخانه
پرداخت میشود

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر نیشابور گفت: سعی داریم تا پایان امسال بخشی از بدهی‌های این شهرداری را به اداره کتابخانه‌های عمومی شهر پرداخت کنیم.

علی صائب‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: التزام به اجرای قانون پرداخت نیم درصد شهرداری‌ها، ارتقای فرهنگ عمومی و توسعه پایدار و تعهدمندی نسبت به پرداخت نیم درصد اختصاص یافته به کتابخانه‌های عمومی از کل درآمد شهرداری از مهم‌ترین وظایف شهرداری‌هاست.

وی ادامه داد: شهرداری نیشابور در سال ۹۲ برابر اعلام نظر استانداری معادل ۲۲۴ میلیون تومان به اداره کتابخانه‌های عمومی بدهکار است و در جلسه قبلی شورا مصوب شد، یک دستگاه پژو پارس مازاد شهرداری نیشابور فروخته شود و بخشی از بدهی به کتابخانه عمومی شهر تصفیه شود.

وی با بیان این که در زمینه مطالعه باید از خانواده‌ها آغاز کنیم، افزود: شهرداری نیشابور آمادگی ایجاد محل‌هایی برای مطالعه در پارک‌ها، نانوایی‌ها و اتوبوس‌ها را دارد و شورای شهر در روزهای آینده از افراد صاحب فکر و صاحب‌نظر راهکارهای مناسب برای گسترش فرهنگ کتابخوانی را اتخاذ می‌کند.

صائب‌نیا اظهار امیدواری کرد: سعی داریم تا پایان امسال بخش بیشتری از بدهی‌های این شهرداری به اداره کتابخانه‌های عمومی را پرداخت کنیم.

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.