با پیگیری نماینده نیشابور و رییس دانشکده علوم پزشکی تخصیص می یابد: ۵ میلیارد تومان اعتبار برای بیمارستان سوم نیشابور

حمید گرمابی، در یکی از یادداشت های روزانه اش که درکانال تلگرامی این نماینده مردم شهرستان های نیشابور و فیروزه منتشر شد، از به نتیجه رسیدن پیگیری هایی که به اتفاق رییس دانشکده برای تخصیص اعتبار احداث بیمارستان سوم نیشابور انجام داده است خبر داد و اظهار امیدواری کرد که با تخصیص ۵ میلیارد تومان اعتبار مصوب، ساخت بیمارستان سوم شهر نیز به تدریج با وجود همه‌ی مشکلات به سرانجام برسد.

یادداشت روزانه سوم آذرماه  ۱۳۹۵ نماینده نیشابور در مجلس که در کانال اطلاع رسانی دفتر این نماینده منتشر شده را با هم می خوانیم:

امروز  حدود ساعت هفت و نیم به مجلس رسیدم تا به عنوان موافق در مورد موافقت‌نامه‌های ایران با ژاپن و کره‌ی جنوبی ثبت نام و صحبت کنم. باز هم قرعه به نام من نیفتاد. دستور کار امروز صحن علنی مجلس در مورد موافقت‌نامه‌های اقتصادی – گمرکی  با کره‌ی جنوبی، آذربایجان، لهستان و ژاپن بود. مطابق معمول موافقین و مخالفین صحبت کردند. همه‌ی موافقت‌نامه‌ها بدون مشکل تصویب شد. آیین‌نامه‌ی «امنیّت کشتی‌ها و تاسیسات بین‌المللی کشتیرانی» هم مطرح و پس از بحث درباره‌ی آن تصویب شد.

بعد از جلسه و حدود ساعت دوازده و نیم، طبق قراری که گذاشته بودم به همراه آقای دکتر عظیمی‌نژاد به سازمان برنامه و بودجه رفتیم. پیگیر مباحث مالی بیمارستان‌های در حال تاسیس شهرستان و بودجه‌های مورد نیاز آن بودیم. خوشبختانه این جلسه موثر واقع شد. مقرّر شد ۳ میلیارد تومان، که از محل تبصره‌ای خاص تخصیص یافته بود و دوستان در دانشکده‌ی پزشکی اطلاعی از آن نداشتند، پرداخت شود. ۲ میلیارد تومان هم پیش از این تخصیص یافته و مسوولان ذی‌ربط منتظر فراهم شدن محل تامین آن بودند. این موضوع را نیز پیگیری کردیم. امیدواریم ساخت بیمارستان سوم شهر نیز به تدریج با وجود همه‌ی این مشکلات به سرانجام برسد.

بعد از این جلسه به دفتر برگشتم. به تعدادی از نامه‌ها رسیدگی کردم. بعد از ظهر به دانشگاه رفتم تا کلاس‌هایی را که به دلیل مشغولیّت‌های کار در مجلس تعطیل شده بود در آخرین ساعات اداری چهارشنبه برگزار کنم. بعد از کلاس به منزل رفتم. پس از انجام برخی کارهای مربوط به دفتر تهران، برنامه‌هایی را که قرار است از فردا در حوزه‌ی انتخابیّه پیگیری کرده و انجام دهم مرور و جمع‌بندی کردم. فردا صبح زود باید به مقصد نیشابور حرکت کنم.

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.