بازگشت فرمانده پیشین به آتش نشانی نیشابور

18مهدی حسینی، فرمانده پیشین آتش نشانی نیشابور بار دیگر به ساختمان مرکزی امداد و نجات شهرستان رفت تا مسئولیت این سازمان حیاتی را به دست گیرد.

به گزارش خیام نامه در مراسمی که دوشنبه ۶ دی ماه برگزار شد، هادی مسلمی شهردار نیشابور در محل ساختمان مرکزی آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر حضور یافت تا ضمن تکریم و تودیع حاجی بگلو، رییس سازمان آتش نشانی، مدیرعامل جدید سازمان را معرفی و حکم او را ابلاغ کند.

مسلمی را در این حضور، معاون عمرانی فرماندار و معاون خدمات شهری شهردری همراهی می کردند.

در این جلسه که جمعی از مسئولین و کارکنان  در آن حضور داشتند، سیدمهدی حسینی به مدت ۲ سال به عنوان مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی نیشابور منصوب گردید. مدیرعامل جدید آتش نشانی، قبلا و در زمان تصدی سیدعباس حسینی بر شهرداری نیشابور و با فشار برخی اعضای شورا، از سمت خود عزل شده بود.

عرب پور، معاون فرمانداری نیشابور در سخنانی که با تایید کارکنان آتش نشانی همراه بود، با تاکید بر ضرورت همدلی در پرسنل شهرداری و ارگان های زیر مجموعه، دخالت ارگان ها خارج از خانواده آتش نشانی در این سازمان تخصصی را مورد انتقاد قرار داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی، پس از سخنان عرب پور، معارفه مدیر جدید سازمان با سخنرانی شهردار، که رییس هیئت مدیره آتش نشانی نیز می باشد، ادامه یافت و در پایان حکم مدیرعامل رسما» تقدیم جناب آقای حسینی گردید.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.