بازی کامپیوتری ضد موسوی، کروبی و خاتمی!

بازی کامپیوتری ضد موسوی، کروبی و خاتمی!

«فتنه را بگیر»، «بازگشت مختار»، «سقوط موسوی»، «شلیک به مرتد» و «جدال با فتنه گران»! بازیهای کامپیوتری هستند که درونمایه ای با مضامین مبارزه با «فتنه گران» دارد و سایت هنر ناب اسلامی در سایت خود منتشر کرده است. این بازیها که قابل دانلود برای عموم است، هدایای سایت برای عموم مردم نامیده شده است!

به نوشته شرق، در این بازیهای کامپیوتری چهره میرحسین موسوی، مهدی کروبی، زهرا رهنورد، سیدمحمد خاتمی و مهدی هاشمی نمایان میشود که کاربران باید با شلیک به آنان، به مبارزه با افرادی که دشمنان نظام میخوانندشان، بپردازند. در این بازی در فضایی وارد خواهیم شد که پوستری از مهندس موسوی با کراوات و شالی سبز و چهره موسوی به همراه کروبی و خاتمی و خانم رهنورد جلو مخاطب می آید که بازیگر باید با شلیک به آنان امتیاز خود را افزایش دهد اگر نه از «بصیرتش» کم خواهد شد!!!

در پوستر این بازی عکس مهدی هاشمی با عنوان «تحت تعقیب؛ زنده و مرده صفر دلار» منتشر شده است. مسئول سایت  در پاسخ به این سوال که چه موسسات یا ارگان هایی به ساخت چنین بازی هایی دست زده اند، می گوید: این بازی ها توسط افرادی خودجوش! ساخته شده و موسسه هنرهای ناب اسلامی هم آنها را منتشر کرده است.

به اشتراک بگذارید:


2 دیدگاه برای “بازی کامپیوتری ضد موسوی، کروبی و خاتمی!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.