بازسازی بخش آی سی یو جراحی توسط همشهری نیک اندیش

کلنگ بازسازی بخش آی سی یو جراحی بیمارستان ۲۲بهمن که به همت خانواده نیک اندیش، نیکجو ساخته خواهد شد، به زمین زده شد.

در مراسمی که با حضور رئیس علوم پزشکی نیشابور، معاونین و مدیران دانشکده و جمعی از پرسنل مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی ۲۲ بهمن نیشابور  برگزار شد، کلنگ بازسازی بخش آی سی یو جراحی این مرکز که به همت خانواده خیّر سلامت، مهندس امیر نیکجو  و همسرش، خانم دکتر نوذری، ساخته خواهد شد به زمین زده شد.

به گزارش علوم پزشکی نیشابور، دکتر محسن عظیمی نژاد، در مراسم کلنگ زنی این بخش گفت: نجات جان انسان ها بزرگترین کاری است که می توان انجام داد .

رئیس دانشکده علوم پزشکی نیشابور با اشاره به آیه شریفه ” وَ مَنْ أَحْیاها فَکَأَنَّما أَحْیَا النَّاسَ جَمیعا” افزود: اگر کسی یک نفر را نجات بدهد، انگار همه‌ی مردم را زنده کرده است که این کار بسیار ارزشمندی است.

وی با تقدیر از کار بسیار ارزشمند خانواده نیکجو اظهار امیدواری کرد که با افزایش فرهنگ رانندگی و ایمنی جاده ها، بار مراجعین به بخش آی سی یو کمتر شود.

عظیمی نژاد با اشاره به فضای کوچک فعلی بخش آی سی یو جراحی مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی ۲۲ بهمن خاطر نشان کرد: امروز به همت خانواده خیرین محترم سلامت نیکجو این بخش از نو ساخته می شود.

وی در پایان با قدردانی از این خانواده در احداث بخش آی سی یو جراحی اضافه کرد: امیدوارم اقدام این خانواده الگویی برای بقیه همشهریان در راستای نجات جان بیماران شود.

امیر نیکجو، شهروند نیکوکار حوزه سلامت، در بخشی از سخنان خویش گفت: امیدوارم بتوانیم به بهترین نحو پروژه را به پیش ببریم و این کار، به عنوان قدم کوچکی در بخش سلامت شهرستان، ماندگار باشد.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.