اگر در جامعه حسابداری جایگاه خود را پیدا کند، نیازی به قوه قضاییه نخواهیم داشت

Rahnama4در همایش علل موفقیت و تکنیکهای توسعه کسب و کارهای کوچک، متوسط و فامیلی عنوان شد:

اگر در جامعه حسابداری جایگاه خود را پیدا کند، نیازی به قوه قضاییه نخواهیم داشت

با حضور تکنولوژی در کسب و کارهای خانگی می توان جلو کمرنگ شدن وفاداری را گرفت

همایش علمی علل موفقیت و تکنیکهای توسعه کسب و کارهای کوچک، متوسط و فامیلی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور برگزار شد.

دکتر جعفر سعیدی در این همایش اظهار داشت: اهمیت دادن به علوم انسانی باعث رونق کشور خواهد شد زیرا این علوم محرک و انگیزاننده دیگر رشته هاست.

وی تصریح کرد: به روزرسانی دانش فعالین در رشته ای علوم انسانی تاثیر خود را بسیار سریع در اقتصاد و صنعت کشور نشان خواهد داد.

در ادامه دکتر هاشم نیکو مرام رئیس دانشکده مدیریت واحد علوم تحقیقات تهران با تأکید بر اهمیت تکنولوژی، ضمن اشاره به ایجاد وفاداری در کسب و کارهای خانگی گفت: با حضور تکنولوژی در کسب و کارهای خانگی می توان جلو کمرنگ شدن وفاداری را گرفت.

رئیس دانشکده مدیریت واحد علوم تحقیقات تهران در پایان تاکید کرد: اگر در جامعه حسابداری جایگاه واقعی خود را پیدا کند، دیگر نیازی به قوه قضاییه نخواهیم داشت.

همچنین مشاور معاون رئیس جمهور با اشاره به اهمیت و جایگاه مدیریت در بین کارکنان گفت: مدیریان باید به کارکنان انگیزش و عامل درونی حرکت را تزریق کنند.

دکتر حسین وظیفه دوست تاکید کرد: کارکنان نیز باید به سازمان، شرکت و یا دانشگاهی که در آن هستند شیفتگی داشته باشند و مدیران آن ها را به خود باوری برسانند.

رئیس انجمن بازاریابی کشور تصریح کرد: کارکنان نیاز دارند که مدیران حرف آنها را بشنوند و عمل کنند.

وی بیان کرد: علت موفقیت دانشگاه آزاد اسلامی نیشابور این است که پله های موفقیت را پله پله طی کرده است  و در کنار آن، قدرت مدیریت مدیران نیز وجود داشته است.

در ادامه این همایش معاون برنامه ریزی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: وجود رشته های مدیریت بازرگانی و کسب و کار، رشته های مهندسی را معنادار کرده است و باعث ساماندهی آنها می شود.

وی تاکید کرد: کسب و کارهای خانگی می تواند به کشور کمک کند ولی باید دانست که امروزه و در هزاره سوم اقتصاد های دانش بنیان می تواند راه کار خروج کشورها از اقتصاد ضعیف باشد که نمونه های زیادی از آن را در کشورهای غربی و شرق آسیا شاهد هستیم.

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.