انصاری راد: اصلاح طلبان مظلوم اند. از روحانی عبور نمی کنیم. احمدی نژاد کشور را شخم زد

 

ansnpحسین انصاری راد در گفت‌وگو با ایلنا اظهار کرد: دو جناح اصلاح طلب و اصولگرا در جامعه دارای پایگاه اجتماعی قدرتمندی هستند اما نباید از این نکته غافل بود که طول و عرض اصلاح طلبان به اندازه طول و عرض همه کشور است، چرا که این مهم در انتخابات دوم خرداد سال ۷۶، انتخابات مجلس ششم و انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۲ مشهود بود.

نماینده مردم نیشابور در سه دوره مجلس با تاکید بر اینکه اصلاح طلبان مظلوم هستند، تصریح کرد: این مظلومیت صرفا مربوط به حال نیست در دوره هفتم مجلس شورای اسلامی تمام اصلاح طلبان تقریبا از دایره انتخابات اخراج شدند. شرکت اصلاح طلبان در مجلس نهم محدود بود و یا شرکت نکردند به دلیل آنکه اصلاح طلبان واقف بودند که رد صلاحیت خواهند شد. حتی در انتخابات مجلس اخیر هم عناصر شاخص اصلاح طلب کاندیدا نشدند و این هم خود نوعی مظلومیت است.

انصاری راد ادامه داد: در انتخابات اخیر علی رغم آن که افراد شاخص اصلاح طلب در انتخابات مجلس دهم کاندیدا نشدند شورای نگهبان اصلاح طلبان را رد صلاحیت کرد. ۲۵ نفر از ۳۰ نفر لیست امید تهران چهره‌های ناشناخته بودند.

نماینده مردم نیشابور در مجلس ششم با اشاره به اینکه لاریجانی در لیست امید و مورد تایید اصلاح طلبان بود، عنوان کرد: لاریجانی در جریان برجام حساب خودش را از تندرو‌ها جدا کرده بود، از این رو در سخنرانی قم مورد هجمه قرار گرفت. به علاوه ۲ نفر از یاران نزدیک لاریجانی در لیست تهران و اصلاح طلبان قرار داشتند بنابراین رد‌صلاحیت‌های گسترده موجب شد اصلاح طلبان از سهم کافی در ریاست و مدیریت‌های مجلس برخوردار نشوند.

عبور اصلاح طلبان از روحانی بعید است

انصاری راد با اشاره به اینکه اصلاح طلبان از آقای روحانی و سیاست‌های روحانی حمایت خواهند کرد، افزود: بنده هم از آقای روحانی و انتخاب ایشان در دوره آینده حمایت می‌کنم.

این نماینده پیشین نیشابور تاکید کرد عبور اصلاح طلبان از روحانی بعید است و اصلاح طلبان بر سر روحانی اجماع خواهند کرد.

وی در خصوص احتمال بازگشت احمدی‌نژاد به عرصه سیاست عنوان کرد: احمدی‌نژاد حساب خاص خودش را دارد و آقای احمدی‌نژاد نه اصلاح طلب است و نه اصول گرا. ایشان عمل گرا است آن هم عمل گرایی که که راهش از ابتدا غلط بود. وی با ثروت این کشور با دلارهای این مملکت، بد معامله کرد. درآمد ایران در دوره ۸ ساله ایشان ۲ برابر ۱۶ سال ریاست جمهوری هاشمی و خاتمی بود. وی با مثبت۶ درصد رشد کشور را تحویل گرفت و با منهای ۶ درصد رشد با آن همه درآمد عظیم، کشور را تحویل داد.

وی با بیان اینکه احمدی‌نژاد کشور را شخم زد، اظهار کرد: احمدی‌نژاد بازی را شروع کرد که به ضرر خودش، به ضرر ملت به ضرر جمهوری اسلامی و به ضرر مملکت بود. ایشان حسابش جدا است و پرونده‌هایی هم دارد که باید به این پرونده‌ها رسیدگی شود، از این رو بنده برای ایشان شانسی برای ورود به انتخابات قائل نیستم.

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.