انتقاد امام جمعه از مداحان و مساجد

دریافتی های نامتعارف مداحان و مساجد در مجالس ترحیم، انتقاد امام جمعه و رئیس اداره تبلیغات اسلامی نیشابور را به همراه داشت.

امام جمعه نیشابور در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان درخصوص دریافت نامتعارف مداحان و هزینه برگزاری مجالس ترحیم درمساجد شهرستان گفت: دراین خصوص لازم است کمیته ای متشکل از نمایندگان دستگاه های مرتبط به بررسی موضوع بپردازند و ضمن ساماندهی وضعیت یک مبلغ و نرخ واحد اعلام شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، در بخش دیگری از این جلسه ضمن تسلیت ارتحال هاشمی رفسنجانی وی راعالمی مجاهد و خستگی‌ناپذیرخواند و اظهار کرد: نمایش ملت ایران در وداع و بدرقه یار وفادار امام و رهبری می‌تواند ما را به وحدت و مجاهدتی برگرداند که در دهه اول انقلاب تجربه کردیم. باید با همین وحدت و حضور در صحنه پشت سر رهبر انقلاب مسیرمان را ادامه بدهیم.

رییس اداره تبلیغات اسلامی نیشابور نیز در خصوص وضعیت دریافتی های نامتعارف برخی مداحان و هیأت امنای مساجد بیان کرد: موارد اعتراض دراین زمینه داشته ایم ولی همسان سازی ومتعارف نمودن مبالغ و دریافتی ها لازم است.

میری در ادامه با اشاره به تشکیل ستاد وبرنامه ریزی اجرای برنامه های دهه فجر با رویکرد فرهنگی گفت: برنامه های این ایام پرجاذبه تر و هنرمندانه تر نسبت به سال های گذشته برگزارخواهد شد.

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.