انتصاب سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور

با حکم مدیرکل کتابخانه های عمومی استان محمدرضا مقدم پاشا، سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور و جایگزین محمد زمانی  شد که سال ها مسئولیت این نهاد را در نیشابور بر عهده داشت.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد نیشابور، با ابلاغ حکمی از سوی حسین اکبری، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان  خراسان رضوی، محمدرضا مقدم پاشا به عنوان سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابورمنصوب شد.

این حکم به فاصله دو روز از پایان تعطیلات ۱۲ و ۱۳ فروردین ابلاغ شده تا زمانی، رئیس پرکار کتابخانه های عمومی نیشابور، جای خود را به یکی دیگر از همکاران خود در این نهاد بدهد.

به موجب ابلاغ صورت گرفته، مقدم پاشا، سرپرست اداره کتابخانه های عمومی و هم زمان با آن رئیس دبیرخانه انجمن شهرستان  نیشابور می شود.

پیگیری مسایل کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور و ارتقای کمی وکیفی آن ها از ماموریت هایی است که به عهده سرپرست جدید نهاده شده است.

گفتنی است محمدرضا مقدم پاشا دانش آموخته کارشناسی تاریخ است و هم اکنون به عنوان دانشجوی کارشناسی ارشد  رشته کتابداری مشغول تحصیل است.

وی که به عنوان کارمند و مسئول برخی کتابخانه های عمومی نیشابور فعالیت کرده است، مدتی هم مسئولیت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فیروزه را بر عهده داشته است.

از سمت رییس برکنار شده کتابخانه های عمومی شهرستان اطلاعی منتشر نشده است.

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.