امام جمعه هم معترض شد ; در آستانه انتخابات و تخصیص بودجه ها در پایان سال شهر ما  بی سرپرست رها شده

سیدباقر میرعلمدار

3بلاتکلیفی فرمانداری «ویژه» نیشابور و اداره این نهاد عالی دولت با سرپرستی در ۵ ماه گذشته، صدای امام جمعه نیشابور را هم درآورد تا در سخنانی بگوید: خواهش ما از نمایندگان، استاندار و وزارت کشور این است که در آستانه انتخابات هر چه زودتر مسئولی برای مقام عالی دولت در شهرستان منصوب کنند تا بشود کارها را جدی تر پی گیری نمود.

امام جمعه نیشابور در خصوص انتصاب دیرهنگام فرماندار نیشابور، که عنوان معاون استاندار خراسان رضوی را هم دارد،اظهارکرد: ما چند ماه است در شهرستان فرماندار نداریم؛ نمی دانیم به چه کسی باید این حرف ها را زد و چه کسی باید این مسایل را جدی دنبال کند و مرد و مردانه پای کار باشد.

یعقوبی گفت: خواهش ما از نمایندگان مجلس اینست که  به این مساله توجه بکنیم و سلیقه ها را یکی کنیم، از مسایل جزئی پرهیز کنیم و شهر را این طور رها نکنیم چون  به نفع هیچ کس نیست.

وی خاطرنشان کرد: ماه های آخر سال است و مسئلین اجرایی می دانند ماه های آخر سال ماه هایی است که بودجه ها تخصیص پیدا می کند و پروژه ها سرعت می گیرد و امکانات بهتری به نقاط دور دست شهرستان می رسد.

حجت الاسلام یعقوبی یادآورشد: ما از کسانی که هستند و زحمت می کشند تشکر کرده و زحمات و حق آنها را نادیده نمی گیریم؛ ولی همه می دانیم کسی که مسئول رسمی  است با سرپرست و معاون آن فرق می کند.

وی عنوان کرد: شهر و منطقه ما در  واقع بی سرپرست رها شده و خواهش ما از نمایندگان، استاندار و وزارت کشور این است که در آستانه انتخابات هر چه زودتر مسؤلی برای مقام عالی دولت در شهرستان منصوب کنند تا بشود کارها را جدی تر پی گیری کنیم.

رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان نیشابور افزود: به سال ۲۰۱۷ میلادی وارد شدیم که در این سال مشهد پایتخت فرهنگی و معنوی جهان اسلام است که برنامه های معنوی، فرهنگی، هنری و اقتصادی و…در نظر گرفته شده وبا حضور شخصیت های مختلفی از جهان اسلام این برنامه ها انجام می شود.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.