امام جمعه نیشابور: نیروی انتظامی چشم و چهره نظام است , در اجرای قانون قاطعیت را با خویشتنداری همراه سازید

 

2امام جمعه نیشابور  در دیدار با فرمانده انتظامی شهرستان و هیئت همراه گفت: نیروی انتظامی چشم و چهره نظام است.

یعقوبی در دیدار با رییس پلیس نیشابور و هیئت همراه در محل دفتر ملاقات های مردمی خود افزود: کارکنان نیروی انتظامی همواره خدمات قابل توجهی را در زمینه های مختلف ارائه و همیشه حافظ امنیت و آسایش مردم هستند لیکن باید ضمن قاطعیت در اجرای قوانین صبر و خویشتن داری همراه با اخلاق اسلامی را در دستور کار قرار دهند.

وی خاطر نشان کرد: در نماز جمعه توصیه به تقوی و نظم می شود و اگر نظم بعد از تقوی می آید به تعبیر مابیان و  تفسیرجمله قبل است چرا که نظم برجسته ترین شاخص تقوی می باشد و پلیس نظم دهنده، مزین به آن و شاخص ترین عنصر تقوی را عمل می کند.

امام جمعه نیشابورافزود: پلیس امروزه مردم مدار است و برخورد آنان با مردم پیام اسلامی دارد اگر مثبت باشد، (پیام و بازتاب) مثبت و در غیر این صورت منفی خواهد داشت.

یعقوبی تاکید کرد: نیروی انتظامی چشم و چهره نظام است و فرماندهان آن باید شجاع، بصیر و در جهت رعایت انضباط ظاهری و معنوی خصوصا کسانی که در مواجهه مستقیم با مردم و شهروندان هستند تلاش نمایند. واقعا مسئولیت نیروی انتظامی خطیر و سنگین است و همراهی خانواده های کارکنان آن در اجرای مطلوب ماموریت ها بسیار موثر است.

وی تصریح کرد: افتخار ائمه جمعه و نیروهای مسلح این است که وجود با برکت مقام معظم رهبری به عنوان فرمانده کل قواست و همه باید با پیروی از دستورات و رهنمود های ایشان با وحدت و همدلی در انجام خدمت بی منت به مردم که همواره مورد تاکید است تلاش نماییم و هرچه این تعاملات افزایش یابد نفعش برای  جامعه خواهد بود.

در خور اشاره است در ابتدای این جلسه سرهنگ اکبر آقابیگی فرمانده انتظامی شهرستان و نیز رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی گزارشی از اقدامات و فعالیت های انتظامی، فرهنگی و مکتبی صورت گرفته ارائه کردند.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.