امام جمعه نیشابور: از نامزدها باید پرسید برنامه شما برای به خشم آوردن دشمن چیست؟

امام‌جمعه نیشابور گفت: کسی که به آمریکا نگاه کند تا خشمگین نشود به درد ریاست جمهوری انقلاب اسلامی ما نمی‌خورد.

یعقوبی در مراسم گرامیداشت هفته عقیدتی سیاسی سپاه در تکیه ابوالفضلی نیشابور اظهار داشت: امروز در جهان برخی تلاش می‌کنند تا تفکر بدون عقیده را گسترش دهند، تفکری که خود عقیده است، چگونه می‌تواند عقیده در آن وجود نداشته باشد.

وی تأکید کرد: ایمان به مؤمنین و جامعه اسلامی در مقابل تفکر طاغوتی است، رئیس‌جمهوری که به طاغوت کفر بورزد و معتقد باشد که امروز آمریکا سردمدار زیاده‌طلبی و استعمار است به درد این کشور می‌خورد.

امام‌جمعه نیشابور خاطرنشان کرد: شخصی را که می‌خواهیم به‌عنوان رئیس‌جمهور انتخاب کنیم باید به او ایمان داشته باشیم که کافر به طاغوت است و به دستورات خدا، مؤمنین و مسائل و باورهای جامعه اسلامی ایمان دارد.

یعقوبی ادامه داد: رهبری به‌صراحت اعلام کردند که نامزدهای انتخاباتی باید شفاف موضع خود را در برابر اقتصاد کشور مشخص کنند و اعلام کنند که اقتصادمان را با تکیه‌بر داخل پیش خواهیم برد و برنامه‌ای برای ورود بیگانگان به اقتصاد نداریم.

وی تأکید کرد: از نامزدها باید پرسید برنامه شما برای به خشم آوردن دشمن چیست؟ امام خمینی(ره) و رهبری صحبتی ندارند که دشمن از شنیدن آن خوشحال شوند، دشمنان همیشه می‌ترسند که رهبری سخنی به زبان بیاورد که به ضرر آن‌ها باشد.

وی با اشاره به ابراز پشیمانی عده‌ای خاص از اعدام منافقین تأکید کرد: اعدام منافقین بر اساس تکلیف بود و از آن پشیمان نیستیم و نخواهیم بود چون امنیت امروز جامعه مرهون آن اقدامات است.

یعقوبی تأکید کرد: رگه‌هایی در کشور وجود دارد که روز قدس، آرمان فلسطین، مرگ بر آمریکا و … را انکار می‌کنند، اگر این گذشته را انکار کردیم دشمن خوشحال می‌شود.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.